💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Rozpalte grily! S radostí vám představujeme naše Chefs' Touch - 6 grilovacích směsí Kampotských pepřů s kořením, bylinami i houbami! Tato exkluzivní sada vznikla ve spolupráci s pražskou restaurací Červený Jelen, pod taktovkou šéfkuchaře Marka Fichtnera a německého michelinského šéfkuchaře Patrika Jaroše.

Kdy jindy si můžete zkusit, jaké zázraky dokážete s kvalitním pepřem než v grilovací sezoně? Každý z pepřů má svoji charakteristickou chuť, kterou jsme pro vaše pohodlí namíchali s prvotřídními ingrediencemi a vždy jen se špetkou soli. Dejte vyniknout chutím vašich oblíbených jídel – pořádný steak, grilovaný sýr, opečené brambory se zeleninou či houbami, losos z grilu nebo jen předkrmové tuňákové carpaccio?

Vezměte naše sáčky na grilovačku místo lahve vína, mrkněte i na naše zvýhodněné sety, které jsou pro tyhle příležitosti jako dělané nebo podarujte pány grilu pořádným mlýnkem.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments