💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Pepříte ve velkém? Pak jsou naše gastrobalení Kampotského pepře přesně pro vás. Ať už vaříte profesionálně, či je kulinářství vaší vášní a koníčkem, jistě v kuchyni naše největší balení oceníte. Zásobte se jednotlivými druhy, nebo využijte našich packů se všemi druhy pepře dohromady za zvýhodněnou cenu. Jste restaurace a rádi byste na své menu zařadili pokrmy s pepřem, který ocenila přísná porota Guild of Fine Foods v Londýně zlatou trofejí Golden Fork? Zařaďte se mezi kuchaře, kteří vaří v našem .pepper..clubu. Kontakujte nás na restaurace@pepperfield.cz.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments