💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Sháníte malou pozornost pro kolegyni, kamaráda, nebo prostě menší dárek? Podívejte se na naše dárky, které nestojí moc, ale udělají velkou radost. Pivního znalce určitě potěší naše pepřové pivní speciály v dárkovém balení, milovníci sladkého si vychutnají naše bean-to-bar čokolády s červeným Kampotským pepřem z nejkvalitnějších BIO surovin. Pro domácího kuchtíka zde můžete pořídit zásobu pepře v uzavíratelném balení.

S tím nejlepším pepřem na světě nikdy neuděláte chybu!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments