💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Rony Plesl
X
.pepper..field

Limitovaná edice křišťálového hmoždíře .pepper..buddha

☑️ Limitovaných 50 ks z českého křišťálu od ikony českého sklářství Ronyho Plesla
☑️ Každý kus je ručně podepsaný diamantovou bruskou s unikátním číslem
☑️ Ořechová podstava od UBRD symbolizuje asijskou eleganci
☑️ Každý křišťálový .pepper..buddha je ručně vyráběný ve sklárně Květná 1794
☑️ Na Kampotský pepř, koření i bylinky, umělecký unikát do kuchyně
☑️ Designový skvost exkluzivně vytvořený pro .pepper..field
☑️ V obrovské černé krabičce s Kampotským pepřem, vhodné jako krásný dárek
☑️ Darujte sběratelský kousek od světoznámého sklářského designéra
☑️ Své preferované číslo uveďte do poznámky (1 - 50)

CHCI .pepper..buddhu

RONY PLESL

Rony Plesl (*1965, žije a tvoří v Praze, Česká republika) patří mezi špičkové přední mezinárodně uznávané umělce v oboru skleněné plastiky. Jeho umělecká díla jsou zastoupena ve veřejných a soukromých sbírkách v České republice i po celém světě. Spojení s .pepper..field proběhlo již před rokem a jejich společná tvorba reflektuje lásku Ronyho a zakladatelky Kláry k Asii a českému sklu. Ronyho práce má intelektuální hloubku a je emotivně i vizuálně velmi sugestivní a sofistikovaná. Jeho jedinečná tvorba vychází z hlubokých znalostí kvalitního sklářství a technologií, které využívá ve svých originálních návrzích, a především ve své umělecké tvorbě.

Jediná červená tečka,

která má mnoho významů a propojuje naše světy. Produkt, který jsme společně stvořili z lásky k věcem, které nepotřebujeme, ale chceme.

Symbolika jediného detailu - červené tečky - která propojila svět designu, užitného produktu a vzácného červeného Kampotského pepře. Hmoždíř na Kampotský pepř, umělecké dílo nebo talisman pro štěstí?

Křišťálový, ručně vyráběný .pepper..buddha z českého skla

v nákladu 50 kusů je zdobený Ronyho podpisem s vlastním číslem. Dřevěná podstava z masivního ořechového dřeva je dokonalým kontrastem - její design je inspirován Asií. Vyrobili nám ji ručně v UBRD z českého dřeva. Užijte si tento unikátní kousek!

CHCI .pepper..buddhu
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments