💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Kampotský pepř může být luxusním, osobitým a jedinečným dárkem! Naše ikonické skleněné zkumavky na pepř jsou tou správnou volbou. Od samého začátku je pro nás na míru vyrábí čeští mistři skláři pouze tradiční cestou. Nikde jinde nenajdete tuto poctivou, ruční práci.

Dopřejte si jedno z největších množství Kampotského pepře a pořiďte si rovnou tři velké skleněné zkumavky v dárkové sadě, nebo darujte malou pozornost v podobě naší degustační dárkové sady menších zkumavek se třemi druhy Kampotského pepře.

Našim zkumavkám také velmi sluší naše designové stojánky z kartonu, které se stanou ozdobou i pomocníkem do vaší kuchyně. Můžete je opakovaně plnit dalším množstvím pepře, ale lze jim najít i jiné, kreativní využití ve vaší domácnosti - třeba v podobě designové vázy na květinu!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments