💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Hledáte opravdu chutné těstoviny? Vyzkoušejte pravou italskou pastu z té nejkvalitnější tvrdé pšenice, která roste nedaleko Toskánska, a v jejímž základu najdete také čerstvě namletý černý Kampotský pepř, krále všech pepřů. Pasta di Borgo Pace vás uchvátí svou jemnou texturou, jednoduchostí přípravy a hlavně dokonalou chutí, o kterou se postarali mistři v oboru italské gastronomie a pekařství.

Naše domácí .pepper..pasta je již komplexně dochucená, nemusíte ji více kořenit. Je skvělá s nastrouhaným parmezánem, rajčaty a čerstvými bylinkami. Díky svému hrubému povrchu navíc naprosto perfektně absorbuje jakoukoli omáčku, kterou k ní uvaříte.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments