💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Ochutnejte mladá zelená zrnka pepře, která vašim pokrmům dodají tu pravou chuť čerstvého pepře. Oproti sušeným pepřům vynikají jasnější chutí, která se po rozkousnutí kuličky rozprskne v ústech. Díky přirozeným a tradičním procesům fermentace a nakládání v kampotském solném květu si uchovala svou autentickou chuť a svěžest.

Nebojte se zelené pepře zařadit do ikonických pepřových receptů jako je lahodný steak s pepřovou omáčkou, ale i jiným masovým pokrmům, mořským plodům, či smetanovým omáčkám a vinaigretům. Jistě vás potěší i luxusní obálka s pečetí či možnost pořídit oba druhy čerstvých pepřů v luxusních dárkových sadách, nebo s ručně zpracovanou skleněnou dózou.

Naše čerstvé pepře navíc získali nejvyšší ocenění na Great Taste 2022 a pokud vás zajímá více o tom, jak soutěž probíhá a další detaily, naleznete je zde.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments