💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Objevte další poklad provincie Kampot - přírodní, nerafinovanou mořskou sůl. Díky svému čistému složení má tato kvalitní mořská sůl vyšší nutriční hodnoty a dokonale zvýrazní chutě ve vašem jídle. Sůl je sbírána výhradně ručně a díky šetrnému zacházení v průběhu sběru si zachovává ty největší, symetrické krystaly plné chuti. Ať už potřebujete sůl na dochucování pokrmů, finální styling nebo na každodenní mletí, u nás si vyberete.

Kambodžskou mořskou sůl nabízíme v několika variantách: šéfkuchaři oblíbenou delikátní fleur de sel a vzácné "salt flakes" - obrovské solné pyramidy na finální dochucování, nebo hrubozrnnou sůl vhodnou do všech typů našich mlýnků na každodenní použití.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments