💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Jedinečný Kampotský pepř
již od 99 Kč

Pepř za 99 Kč

"Češi vyvážejí z Kambodže unikátní pepř do celého světa. Rozpoutali jsme pepřovou vášeň, říkají zakladatelé .pepper..fieldu"

"Pálivé zlato. Mladý pár dováží do Česka nejlepší pepř na světě a pomáhá tím Kambodži"

"Není pepř jako pepř! Ten z Kambodže se stal miláčkem nejlepších kuchařů světa"

"Češi pomáhají kambodžským farmářům produktovat nejlepší pepř na světě"

Co na náš pepř říkají naši zákazníci?

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Balíček dorazil s individuálním osobním poděkováním na krabici, mlýnek je nádherný, a výborný kampotský pepř se s ním mele jak po másle! Chuť a vůně samotného pepře je oproti těm "klasickým" z obchodu neporovnatelná. Až mi dojdou zásoby, určitě doplním!"

Ondřej

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Po shlédnutí rozhovoru na DVTV převládla zvědavost. Čekala jsem, že bude lepší než z obchodu, ale že bude tak výborný, to mě mile překvapilo. Určitě budu pravidelným zákazníkem."

Kristýna

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Všechny pepře vynikající, opravdu nejvíce nám chutná bílý. Kampotský pepř jsme vybrali, protože jsme chtěli zkusit "nejlepší pepř na světě". Je to pravda. Proti pepřům, které se většinou kupují v obchodech, se skoro nedají srovnávat. Voní a přitom nepřebíjí chuť pokrmů. Také se nám líbí vzkaz na balíčku - zřejmě od baliček."

Ověřený uživatel na zboží.cz

20g černého Kampotského pepře
za 99 Kč

Začínáte s Kampotským pepřem? Pak je černý pepř ten správný základ. Balení 20g je vhodné na 20 - 40 porcí jídla. Tento druh je svou chutí nejméně šokující a nejvíce podobný standardnímu černému pepři - o to lépe ale poznáte okamžitě velký rozdíl v chuti a kvalitě.

Jeho nádherný chuťový profil můžete vyzkoušet na jakákoliv tmavá masa, omáčky, těstoviny, ale i na tradiční českou kuchyni. Doporučujeme jej používat drcený nahrubo přímo před servírováním jídla jako finální tečku. Ochutnejte konečně pravou chuť pepře, který více chutná než pálí!

Jaký je rozdíl oproti pepři supermarketu?
Zjistěte více o černém Kampotském pepři

Koupit za 99 Kč

20g červeného Kampotského pepře
za 129 Kč

Červený pepř je získáván sklizní plně zralých pepřových zrn. Ta dozrávají do sytě červené barvy a jsou plná fruktózy, díky které má tento druh pepře svou jedinečnou chuť. Díky pečlivé selekci odpovídající přísným nárokům na kvalitu pepře vyváženého z Kampotu, stanovených Asociací Kampotského pepře, jsou ručně vybírána vždy jen ta nejlepší zrna.

Díky svému ovocnému charakteru je králem studené kuchyně. Hodí se do zeleninových salátů, rozumí si s rizotem, polévkami a nebojte se s ním experimentovat při přípravě sladkých dezertů či míchaných drinků. Spíše než s tmavým masem jej kombinujte s rybami či světlým drůbežím masem.

Vše o červeném Kampotském pepři. Proč je tak vzácný?
Tajemství sušení červeného pepře

Koupit za 129 Kč

20g bílého Kampotského pepře
za 139 Kč

Bílý pepř je specialitou, která je získávána z plně zralých červených pepřových zrn. Ta jsou následně sušena na přímém slunci a opět namáčena, aby bylo možné odstranit rudou slupku, a zbylo jen smetanově bílé pepřové zrno.

Hodí se ke světlému masu. Skvělé podpoří chuť mořských plodů, rozumí si s rizotem, krémovými polévkami a jeho chuť se neztratí ani v kombinaci s dobrou pastou. Po jeho namletí se rozvinou vůně kafru, šalvěje a cedrového dřeva, doprovázené jemným aroma muškátového květu, grapefruitů a dalších citrusů.

Pravý bílý Kampotský pepř a nejčastější otázky k jeho původu
Bílý pepř: proč byl v české kuchyni dlouho tabu?

Koupit za 139 Kč

Objevte naše dárkové sady s gravírováním

Pokud Vám bude chutnat tak, jako našim 50 000 spokojeným zákazníkům, můžete jej nakoupit v našich nádherných, ručně vyráběných dárkových sadách k Vánocům těm, které milujete.

S možností vygravírovat zdarma na každou krabičku hezké věnování od srdce!

Objevit dárkové sady
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments