💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Darujte personalizovaný dárek, který je od začátku do konce vyráběn s neuvěřitelnou láskou a péčí. Do všech našich dřevěných i kartonových krabiček vám můžeme laserem vygravírovat na míru cokoliv si budete přát – krátké přání, jméno, datum nebo třeba iniciály. Standardní gravírování jen za 99 Kč. Gravírované dárkové sady ručně balíme, kompletujeme a odesíláme co nejrychleji k vám.

Co takhle vypálit speciální vzkaz na krabičku s .pepper..ginem Žufánek? Nebo raději darujete mamince sadu s výběrem pepřů a českými pepřovými marmeládami, kam jí můžete nechat vyrýt krásné poděkování? Možnosti jsou neomezené a hodí se nejen k Vánocům a narozeninám, ale také na významnou oslavu, k jubileu, ale i jako krásná maličkost, kterou nikdo nečeká.
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments