💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Jako právě utržený z pepřové liány! Tento pepř činí unikátním zejména proces sušení mrazem, který dokázal uchovat všechny vlastnosti čerstvé zelené pepřové kuličky. Stačí kapka oleje nebo vody a pepř nasaje zpět svou vláhu. Poznejte světově oceňovanou chuť lyofilizovaného pepře, který se vůbec jako první svého druhu dostal až na gastronomickou špičku, když v roce 2021 vyhrál celosvětovou soutěž GREAT TASTE AWARDS a zlatou trofej Golden Fork.

Jiskrná a pikantní chuť čerstvého pepře je zde obohacena o pravý solný květ z Kampotu, ve kterém je těsně před lyofilizací naložen. Budete jej milovat ke steakům, v omáčkách, zapečený v těstovinách, či nadrcený na grilování. Komplexní plná chuť, která dokonale ochutí celé vaše jídlo. Používejte celý či drcený v hmoždíři.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments