💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Objevte s námi všechny chutě pravého pepře! Kampotský pepř je králem každé světové kuchyně - nechte ho, aby vládl i v té vaší. Vypěstovaly ho pro vás malé farmářské rodiny v Kambodži, kterým za něj vyplácíme 100% poctivou fair trade částku. Každý druh má svou charakteristickou chuť a tedy i použití v kuchyni. Který pepř je vhodné dát do mlýnku, který je lepší pouze nadrtit a který chutná nejlépe vcelku?

Poznejte všechny druhy a pepřete, párujte a dochucujte své pokrmy k dokonalosti. Překvapte sami sebe i své blízké každý den novými pepřovými kombinacemi, které si rychle získají vaše srdce.

Kampotský černý pepř

Nechte se vtáhnout do světa Kampotského pepře. Černý pepř používají domácnosti celého světa i šéfkuchaři každý den - nadrcený na vaření, smažení, finální dochucení a všude tam, kde je zapotřebí intenzivní chuti. Zamilujte si i vy jeho ikonickou štiplavost, kafrové tóny a jemnou citrusovost.

Kampotský červený pepř

Potřebujete to nejvoňavější koření? Chcete zvýraznit svůj vegetariánský pokrm? Sáhněte po červeném pepři. Překvapí vás svým intenzivním ovocným aroma, které získal svým dlouhým pobytem na slunci. Červený pepř je nejenom králem studené kuchyně, rozumí si i s mořskými plody a rybami.

Kampotský tmavě červený pepř

Ochutnejte to nejvzácnější z pepřových plantáží. Dlouhý pobyt na slunci, šetrná péče a náročná selekce při sběru daly vzniknout tmavě červenému pepři. Rudá barva značí intenzitu ovocného aroma, které skrývá. Tento šťavnatý sladký pepř je takovým "výběrem z hroznů" pepře červeného.

Kampotský bílý pepř

Hledáte jemnou, ale přesto pepřovou chuť? Pak je pravý bílý pepř tou správnou volbou. Jedná se o sloupnuté jadérko zralého červeného pepře - díky tomu nevyniká tolik svou intenzitou, ale kulatým, krémovým aroma. Jeho hladkou chuť podobnou muškátovému oříšku oceníte jako jemný podkres každého jídla.

Kampotský lyofilizovaný zelený pepř

Objevte světový unikát mezi čerstvými zelenými pepři! Díky speciálnímu sušení mrazem se nám podařilo zachovat všechny autentické chutě čerstvé zelené kuličky - jako byste ji právě utrhli z pepřové liány v Kambodži. Navíc s dotekem pravého solného květu z Kampotu. Fantastický k masu!

Kampotský čerstvý zelený pepř

Vyzkoušejte specifické vlastnosti našich dvou čerstvých zelených pepřů: fermentovaného a nakládaného v solném květu. Tyto pepřové kuličky jsou šťavnaté a křupavé, proto se nehodí do mlýnku. Vynikají svou silnou a intenzivní chutí. Párujte s omáčkami, finálně dochucujte, nebo ujídejte jako delikatesu.

Žádná položka
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments