Oslňte obchodní partnery, šéfa i kolegy

Ať už sháníte firemní dárky k Vánocům pro zaměstnance, malou pozornost pro šéfa, eventové dárky, ale i okouzlující honosné sady pro velmi náročného klienta, napište nám. Umíme vytvořit stejně tak krásný osobitý dárek za 200 Kč, jako za 5 000 Kč

Věnujeme stejnou péči a pozornost jednomu dárku i sto dárkovým sadám. Jsme flexibilní a chápeme, když něco potřebujete okamžitě.

Každá dárková sada je vyrobena z českého dřeva a skla, ZDARMA je pak gravírování vašeho loga či jména do dřeva, stejně jako luxusní dárkové balení, které se vždy kompletuje ručně (dárková taška, hedvábný papír, …) dle vašeho zadání na míru. V b2b nabídce máme i nádherný sortiment mlýnků včetně designových kousků z akácie.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

MasterCard a Visa certifikaty