💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Hledáte to nejvzácnější z kambodžských plantáží? Vyzkoušejte tmavě červený Kampotský pepř, tzv. „výběr z pepřů“. Náročnost a délka pěstování a následná pečlivá selekce dělá z tohoto temně rudého druhu pepře opravdový klenot, který máme jako jedni z mála na světě právě díky pečlivosti malých farem. Má omamnou ovocnou vůni, ve které převládají zejména sušené třešně a obsahuje nejvíce piperinu - tolik prospěšné látky pro zdraví.

Díky svým jedinečným vlastnostem tmavě červený pepř krásně vyzdvihne chuť každého jídla a hodí se typově ke stejným pokrmům, jako pepř červený - je však ještě intenzivnější, aromatičtější a sladší, proto je vhodný pro opravdové milovníky sladkých pepřů. Jeho exotická chuť skvěle doplní vaše sladké dezerty, ovoce, nebo například zmrzlinu!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments