💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Darujte kus skvělé chuti, zajímavého příběhu a dobra ukrytého v dárkových sadách Kampotského pepře, ručně sbírané mořské soli či delikatesách, které z nich v ČR vyrábíme. Ať už chcete udělat radost vášnivým kuchařům, nebo rozmazlovat jazýčky největších gurmánů, v kategorii vánočních dárků si rozhodně vyberete.

Balení řešit nemusíte, vše pro vás balíme do luxusních dárkových obalů ze dřeva, skla a recyklovaného kartonu, které podtrhují výjimečnost svého obsahu. Protože ten nejlepší pepř na světě si zaslouží jen tu nejlepší péči, stejně jako vaši blízcí, přátelé, obchodní partneři či zaměstnanci.

Nechte si balení upravit přesně dle vašeho vkusu prostřednictvím gravírování jména na míru, díky kterému bude dárek pod stromečkem dotažen do posledního detailu. Nebo jej zabalte do naší nádherné české designové dárkové tašky, která je pomyslnou třešínkou na dortu každého našeho dárku! Součástí každého balíčku jsou také certifikáty a brožura Příběh nejlepšího pepře světa - to aby obdarovaný hned věděl, jakou vzácnost pod stromeček dostal. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments