💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Láska a Kampotský pepř jsou kořením života. Ať už sháníte honosný svatební dar, nebo malou pozornost, u nás si vyberete. Naše dárkové sady budou pro novomanžele skvělým praktickým dárkem, ale také jejich prvním luxusním designovým doplňkem v domácnosti.

Vsaďte na klasiku v podobě našeho mlýnku se třemi druhy pepře, nebo darujte některou z dárkových sad od českého designéra. Na dárkové sady také nabízíme gravírování jmen novomanželů. Vypalte s námi krásný vzkaz novomanželům - od srdce!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments