💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Zamilujte si pravý solný květ z provincie Kampot. Díky šetrnosti sběru je tato sůl bohatá na minerály a jiné stopové prvky. Její krystaly jsou křehounké a chuť svěží a jemná. Pravý solný květ se sbírá za velmi specifických a přísných klimatických podmínek, proto je množství této soli limitované a je považována za jednu z nejvzácnějších na světě. Fleur de Sel skvěle dochutí a zvýrazní chutě vašeho pokrmu. Delikátní křehké krystalky se rychle rozpouští a tím podporují chutě v jídle. Tato sůl nepatří do mlýnku, ani ji nemusíte drtit. Drobné krystaly se skvěle hodí na finální styling.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments