💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Ochutnejte delikátní a nesmírně vzácnou vločkovou sůl, kterou využívají na finální dochucení šéfkuchaři po celém světě! Překvapí vás obrovskými křehkými krystaly tvarem připomínajícími pyramidy. Každé vaření obohatí svými speciálními vlastnostmi: rychle se rozpouští, báječně dochucuje pokrm a vypadá velmi elegantně.

Sbírat krystaly v této velikosti je velice náročné a závislé na dobrých klimatických podmínkách, proto je tato sůl každoročně v limitovaném množství. Díky svému přírodnímu a čistému složení je také bohatá na minerální látky a stopové prvky. Využije ji každý gurmán i milovník fine dining gastronomie.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments