💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Naše nejpálivější NOVINKA!

Zlaté čokoládové dražé
s lyofilizovaným Kampotským pepřem

ZJISTIT VÍC

Se Steiner Kovařík jsme chtěli vymyslet něco speciálního!
Něco, co všechny zvedne ze židle.

Spojují nás totiž dobré nápady, dobré úmysly, ale i ocenění GREAT TASTE za nejlepší produkty ve své kategorii.

A tak se zrodily
jedinečné .pepper..chocolate chocobombs!

A protože naší pepřovou hvězdou je lyofilizovaný Kampotský pepř, věděli jsme, že to bude také pravděpodobně nejpálivější .pepper..field delikatesa! Na začátku jsme měli tabulkovou čokoládu. Lahodnou, bílou, s mandlemi a pepřem. Měla barvu zlata a ulamovali jsme ji jednoho pátečního večera v jejich čokoládové továrně a byli jsme nadšení.

Protože ale našeho zakladatele Davida a zakladatele Steiner&Kovařík Petra spojuje neobvyklá vizionářská síla, stvořili ten večer v hlavě něco dokonalého - chocobombs!

Zlaté čokoládové dražé s lyofilizovaným Kampotským pepřem - .pepper..chocolate

Luxusní zlaté čokokoule s vítězným lyofilizovaným Kampotským pepřem. Uvnitř každé kuličky se ukrývá jako poklad celá kulička lyofilizovaného Kampotského pepře - každé balení obsahuje tři velikosti dražé - malá pálí nejvíce a velká nejméně, na kterou si troufnete? To vše v nádherné sametově černé dárkové krabičce, kterou zdobí zlaté ražby nás i Steiner&Kovarik.

499 Kč s DPH

DETAIL PRODUKTU

PRAŽSKÁ ČOKOLÁDA
STEINER & KOVARIK

Čokolády Steiner & Kovařík se prodávají ve 13 zemích po celém světě. Kromě šesti výroben a obchodů v Praze můžete potkat jejich čokoládu například v Německu, ve Velké Británii, ve Španělsku, v Rusku, v Japonsku, ve Spojených Arabských Emirátech či v Ománu.
Před rokem se stali oficiálními dodavateli Ománského sultána a již dodali do královského paláca stovky kilo čokolád.

Kde ještě dražé můžete najít a ochutnat?

Prodejny Steijner&Kovarik, kde můžete naše úžasné dražé také zakoupit.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments