💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř za 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Máme pro Vás dárek, který je tím nejkrásnějším, co Vám můžeme dát. Pro jednoho z Vás jsme připravili dvoutýdenní zažitek v Kambodži spolu s námi. Na cestu můžete vzít navíc jednu další osobu! ? Poznejte tuto nádhernou zemi tak, jak ji známe my - autenticky, s místními khmery, jejich pohostinností a exotickou krajinou kolem. Vydejte se s námi na pepřové plantáže, do džungle pozorovat slony, na tropický ostrov nebo objevit tajemnou historii v Angkor Watu! ?

A pokud snad nevyhrajete tento zážitek, tak nezoufejte, protože máme připraveno 10 exkluzivních ginů, které čekají na své nové majitele. ?

Jak se zúčastnit?
1. ? Nahrajte fotku svou, nebo někoho z rodiny či přátel, kterým udělal radost dárek od .pepper..field k našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku.
2. ✅ Označte danou osobu v komentáři.
3. ✏️ A jako poslední věc připíšete, co byste rádi v Kambodži viděli.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments