🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Máme pro Vás dárek, který je tím nejkrásnějším, co Vám můžeme dát. Pro jednoho z Vás jsme připravili dvoutýdenní zažitek v Kambodži spolu s námi. Na cestu můžete vzít navíc jednu další osobu! ? Poznejte tuto nádhernou zemi tak, jak ji známe my - autenticky, s místními khmery, jejich pohostinností a exotickou krajinou kolem. Vydejte se s námi na pepřové plantáže, do džungle pozorovat slony, na tropický ostrov nebo objevit tajemnou historii v Angkor Watu! ?

A pokud snad nevyhrajete tento zážitek, tak nezoufejte, protože máme připraveno 10 exkluzivních ginů, které čekají na své nové majitele. ?

Jak se zúčastnit?
1. ? Nahrajte fotku svou, nebo někoho z rodiny či přátel, kterým udělal radost dárek od .pepper..field k našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku.
2. ✅ Označte danou osobu v komentáři.
3. ✏️ A jako poslední věc připíšete, co byste rádi v Kambodži viděli.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments