🔥  Akce 1+1 na černý Kampotský pepř|🎁   DÁREK ZDARMA v hodnotě 899 Kč při nákupu nad 2500 Kč|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Máme pro Vás dárek, který je tím nejkrásnějším, co Vám můžeme dát. Pro jednoho z Vás jsme připravili dvoutýdenní zažitek v Kambodži spolu s námi. Na cestu můžete vzít navíc jednu další osobu! ? Poznejte tuto nádhernou zemi tak, jak ji známe my - autenticky, s místními khmery, jejich pohostinností a exotickou krajinou kolem. Vydejte se s námi na pepřové plantáže, do džungle pozorovat slony, na tropický ostrov nebo objevit tajemnou historii v Angkor Watu! ?

A pokud snad nevyhrajete tento zážitek, tak nezoufejte, protože máme připraveno 10 exkluzivních ginů, které čekají na své nové majitele. ?

Jak se zúčastnit?
1. ? Nahrajte fotku svou, nebo někoho z rodiny či přátel, kterým udělal radost dárek od .pepper..field k našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku.
2. ✅ Označte danou osobu v komentáři.
3. ✏️ A jako poslední věc připíšete, co byste rádi v Kambodži viděli.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments