Máme pro Vás dárek, který je tím nejkrásnějším, co Vám můžeme dát. Pro jednoho z Vás jsme připravili dvoutýdenní zažitek v Kambodži spolu s námi. Na cestu můžete vzít navíc jednu další osobu! 😊 Poznejte tuto nádhernou zemi tak, jak ji známe my - autenticky, s místními khmery, jejich pohostinností a exotickou krajinou kolem. Vydejte se s námi na pepřové plantáže, do džungle pozorovat slony, na tropický ostrov nebo objevit tajemnou historii v Angkor Watu! 😊

A pokud snad nevyhrajete tento zážitek, tak nezoufejte, protože máme připraveno 10 exkluzivních ginů, které čekají na své nové majitele. 🥂

Jak se zúčastnit?
1. 📸 Nahrajte fotku svou, nebo někoho z rodiny či přátel, kterým udělal radost dárek od .pepper..field k našemu soutěžnímu příspěvku na facebooku.
2. ✅ Označte danou osobu v komentáři.
3. ✏️ A jako poslední věc připíšete, co byste rádi v Kambodži viděli.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments