Nestihli jste objednat dárky a máte strach, že už Vám nestihnout přijít? Nechcete se tlačit v obchodech a stát dlouhé fronty?

Tak přesně pro Vás jsme připravili naše .pepper..car expressy, které Vám 23. prosince v Brně a v Praze přivezou Vaši objednávku až ke dveřím!

NAVÍC ZDARMA od 2000 Kč!

Jak to celé funguje?
Udělejte standardní objednávku a jako dopravu si vyberte rozvoz po Brně nebo Praze. Jako doručovací adresu prosím zadejte adresu, kde se budete 23. prosince nacházet. Do poznámky v objednávce prosím uveďte časy, které Vám vyhovují pro doručení na danou adresu, případně jaké časy doručení pro Vás nejsou reálné. Pak už jen stačí odeslat objednávku. Jakmile budeme mít naplánované časy rozvozů, tak Vám zavoláme ohledně předpokládaného času doručení. Budeme se na Vás 23. prosince těšit. :)
Váš .pepper..team

Kam doručují naše vánoční .pepper..car expressy?

.pepper..car express Brno

Po domluvě jsme schopni doručit také do Modřic, Moravan, Šlapanic, Bílovic nad Svitavou a Kuřimi.

.pepper..car express Praha

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Naprosto úžasný pepř (hlavně červený). A skvělý přístup k zákazníkům. Tady platí, že jejich přání je, aby všichni byli spokojeni."

Petra

"Chuťově úžasný pepř, krásné balení a design a celkově skvělý projekt, který mne nadchnul!"

Kristýna

"Fair trade na nejvyšší úrovni. Chytrá, krásná a opravdická prezentace Kambodže s láskou a neuvěřitelnou péčí. Pepper Field rulezzzz!!!! Díky díky díky za vaši krásnou, voňavou a prospěšnou práci!"

Markéta

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments