🔥  Letní akce 1+1 na černý Kampotský pepř - platí jen do konce srpna!|🚚  Doprava ZDARMA s využitím Zásilkovny nad 500 Kč!|⏱  Produkty bez gravírování odesíláme do druhého dne

Nestihli jste objednat dárky a máte strach, že už Vám nestihnout přijít? Nechcete se tlačit v obchodech a stát dlouhé fronty?

Tak přesně pro Vás jsme připravili naše .pepper..car expressy, které Vám 23. prosince v Brně a v Praze přivezou Vaši objednávku až ke dveřím!

NAVÍC ZDARMA od 2000 Kč!

Jak to celé funguje?
Udělejte standardní objednávku a jako dopravu si vyberte rozvoz po Brně nebo Praze. Jako doručovací adresu prosím zadejte adresu, kde se budete 23. prosince nacházet. Do poznámky v objednávce prosím uveďte časy, které Vám vyhovují pro doručení na danou adresu, případně jaké časy doručení pro Vás nejsou reálné. Pak už jen stačí odeslat objednávku. Jakmile budeme mít naplánované časy rozvozů, tak Vám zavoláme ohledně předpokládaného času doručení. Budeme se na Vás 23. prosince těšit. :)
Váš .pepper..team

Kam doručují naše vánoční .pepper..car expressy?

.pepper..car express Brno

Po domluvě jsme schopni doručit také do Modřic, Moravan, Šlapanic, Bílovic nad Svitavou a Kuřimi.

.pepper..car express Praha

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments