💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř za 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Nestihli jste objednat dárky a máte strach, že už Vám nestihnout přijít? Nechcete se tlačit v obchodech a stát dlouhé fronty?

Tak přesně pro Vás jsme připravili naše .pepper..car expressy, které Vám 23. prosince v Brně a v Praze přivezou Vaši objednávku až ke dveřím!

NAVÍC ZDARMA od 2000 Kč!

Jak to celé funguje?
Udělejte standardní objednávku a jako dopravu si vyberte rozvoz po Brně nebo Praze. Jako doručovací adresu prosím zadejte adresu, kde se budete 23. prosince nacházet. Do poznámky v objednávce prosím uveďte časy, které Vám vyhovují pro doručení na danou adresu, případně jaké časy doručení pro Vás nejsou reálné. Pak už jen stačí odeslat objednávku. Jakmile budeme mít naplánované časy rozvozů, tak Vám zavoláme ohledně předpokládaného času doručení. Budeme se na Vás 23. prosince těšit. :)
Váš .pepper..team

Kam doručují naše vánoční .pepper..car expressy?

.pepper..car express Brno

Po domluvě jsme schopni doručit také do Modřic, Moravan, Šlapanic, Bílovic nad Svitavou a Kuřimi.

.pepper..car express Praha

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments