Vánoční dárky
od našich farmářů a Kristíny

„Víte, v Kampotu je brán .pepper..field opravdu moc hezky.
Vnímám, že když mám na sobě vaše tričko s nápisem .pepper..woman,
lidé vědí, odkud jsem a usmívají se ...“
Kristína Nemčková, vítězka MasterChef 2019

Vybrat vánoční dárky

„Češi vyvážejí z Kambodže unikátní pepř do celého světa. Rozpoutali jsme pepřovou vášeň, říkají zakladatelé .pepper..fieldu"

„Pálivé zlato. Mladý pár dováží do Česka nejlepší pepř na světě a pomáhá tím Kambodži"

„Není pepř jako pepř! Ten z Kambodže se stal miláčkem nejlepších kuchařů světa"

„Češi pomáhají kambodžským farmářům produktovat nejlepší pepř na světě"

„Víte, v Kampotu je brán .pepper..field opravdu moc hezky. Vnímám, že když mám na sobě vaše tričko s nápisem .pepper..woman, lidé vědí, odkud jsem a usmívají se ...“
Kristína Nemčková, vítězka MasterChef 2019

V listopadu navštívila výherkyně MasterChef Kristínka Nemčková náš kambodžský tým a všechny naše farmáře v Kampotu.

Zúčastnila se zároveň našeho fair trade výkupu, aby transparentně a nezávisle zprostředkovala lidem v ČR na dálku, jak takový přímý výkup vypadá.

Proč je to důležité?

Protože my jsme opravdoví - my skutečně fair trade děláme - a to vám mohou potvrdit úsměvy našich farmářů. Kampotský pepř vykupujeme od nejmenších farem napřímo - a to nikdo jiný v ČR říct nemůže. S našimi rodinami se Kristínka sblížila, vařila, trávila volný čas na farmě a my jsme díky ní mohli ukázat, jak jako značka v Kambodži opravdu fungujeme.

Na konci pobytu nám napsala:
"Víte, v Kampotu je brán .pepper..field opravdu moc hezky. Vnímám, že když mám na sobě vaše tričko s nápisem .pepper..woman, lidé vědí, odkud jsem a usmívají se (stejné trika mají i naši farmáři pozn.). Zvou vás do svých skromných příbytků a podělí se o jídlo. Je skvělé vybudovat pozitivní vnímání značky v zemi, kde stěží funguje reklama z televize či mobilu. Když teď držím v ruce váš pepř, držím v ruce hlavně příběh konkrétních rodin a konkrétní české značky, která mění jejich životy. Gratuluji, jste skvělí!"

Zažijte s námi tento příběh skrze každou kuličku pepře ♥️

Co na náš pepř říkají naši zákazníci?

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Balíček dorazil s individuálním osobním poděkováním na krabici, mlýnek je nádherný, a výborný kampotský pepř se s ním mele jak po másle! Chuť a vůně samotného pepře je oproti těm "klasickým" z obchodu neporovnatelná. Až mi dojdou zásoby, určitě doplním!"

Ondřej

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Po shlédnutí rozhovoru na DVTV převládla zvědavost. Čekala jsem, že bude lepší než z obchodu, ale že bude tak výborný, to mě mile překvapilo. Určitě budu pravidelným zákazníkem."

Kristýna

100% ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
"Všechny pepře vynikající, opravdu nejvíce nám chutná bílý. Kampotský pepř jsme vybrali, protože jsme chtěli zkusit "nejlepší pepř na světě". Je to pravda. Proti pepřům, které se většinou kupují v obchodech, se skoro nedají srovnávat. Voní a přitom nepřebíjí chuť pokrmů. Také se nám líbí vzkaz na balíčku - zřejmě od baliček."

Ověřený uživatel na zboží.cz
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments