💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř za 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

VALENTÝNSKÉ
výhodné balíčky

ZJISTIT VÍC

Zahrňte svou lásku pepřem od .pepper..field
v těch nejluxusnějších podobách

Svátek zamilovaných se blíží a my jsme pro vás nachystali předvýběr toho nejlepšího. Už nemusíte přemýšlet nad složitými kombinacemi produktů.
Tři valentýnské sady v sobě ukrývají pepřové delikatesy, na kterých si smlsne i ten nejzamilovanější a nejnáročnější!

Čokoládová valentýnská sada

V této dárkové sadě najdete to nejzamilovanější z pepřových delikates. Obsahuje degustační set pepřového piva z českého minipivovaru a pořádnou zásobu té nejjemnější čokolády pro vás oba. Vychutnejte si bílou, mléčnou a tmavou BIO fairtrade čokoládu z rodinné čokoládovny Herůfek s nadrceným Kampotským pepřem, nebo pálivou lásku v podobě našich zlatých čokoládových dražé z bílé čokolády s mandlemi a kuličkou lyofilizovaného Kampotského pepře od Steiner&Kovařík.

1 297 Kč1 099 Kč s DPH

DETAIL PRODUKTU

Rebelská valentýnská sada

Valentýnská sada pro všechny rebely, kteří touží po spoustě peprné lásky. Zamilujte si nadýchané kešu máslo s makadamovými ořechy, bílou čokoládou, dračím ovocem a Kampotským pepřem, vychutnejte si bílou, mléčnou a tmavou BIO fairtrade čokoládu a odvažte se s naším nøGinem, rebelským cirkulárním destilátem plného chuti sicilských pomerančů, kakaových bobů a zeleného Kampotského pepře. Nechte v sobě doutnat rebelskou vášeň až do valentýnské noci!

2 438 Kč1 999 Kč s DPH

DETAIL PRODUKTU

Exotická valentýnská sada

V tomto dárkovém setu čeká láska na první pohled pro všechny milovníky pepře a exotiky! Mléčná, tmavá a bílá pepřová čokoláda od Herůfků z BIO fair trade čokoládových bobů vás přesune k farmářům v Jižní Americe, růžové nadýchané kešu máslo s makadamovými ořechy, bílou čokoládou, pestrobarevným dračím ovocem a Kampotským pepřem zas na asijská tržiště a degustační set piv PEPPER YOUR SAISON, okořeněných tím nejlepším pepřem na světě do samotného srdce exotické Kambodži.

1 138 Kč999 Kč s DPH

DETAIL PRODUKTU
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments