💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Jedinečné skandinávské mlýnky

Objevte celou edici designových skandinávských mlýnků.

Chci zjistit více Objevit naše mlýnky

Skandinávský design

Světlý dub, ořech nebo černý jasan. Sněhově bílá, bordeaux nebo antracitová. Nová sběratelská edice barevných mlýnků, na které jste čekali je konečně tady!

Skandinávský design, 25 let záruka na mlecí mechanismus a barvy, o které jste si sami psali a které jsou namíchány jen pro .pepper..field.

Udělejte si radost pod stromečkem unikátním mlýnkem, který nenajdete nikde jinde na světě a který se stane rodinným dědictvím!

Unikát navržený Vámi

Vy jste je navrhli - my jsme je vyrobili. Konečně můžete párovat barvy mlýnků podle všech barev pepře či soli, podle Vaší kuchyně nebo nálady! 1, 2 nebo rovnou všech 6 nádherných odstínů a barvy, které jsou namíchány speciálně pro .pepper..field a nenajdete je nikde jinde.

Vzájemně spolu všechny ladí. Elegance, krása, kvalita a spolehlivost. Sbírejte je postupně všechny!

Některé z barev jsme míchali tak, aby jste je nenašli nikde jinde na světě. Pochopitelně jsme je zařadili i do našich nádherných dárkových sad. Jejich povrchová úprava zaručuje, že zůstanou vždy nádherně čisté a omyvatelné.

Když je darujete, máte záruku, že obdarovaný si může další barvy sbírat sám podle vlastního vkusu. A nebo máte vystaráno na další narozeniny a Ježíšky, protože Vám zaručujeme, že jeden mlýnek nikdy nestačí!

Unikátní mlecí mechanismus

Dánský mechanismus CrushGrind® má 14 stupňů hrubosti mletí a záruku 25 let. Jedná se o nejkvalitnější keramický mechanismus na světě. Původní myšlenka byla vyvinout výrobek, který není jen obyčejným mlýnkem na pepř a sůl, ale rodinným dědictvím.

Keramický mlecí mechanismus je zároveň nejlepším materiálem na mletí organických surovin, mezi které se řadí i Kampotský pepř.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments