💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Vařte doma jako šéfkuchař

Zdeněk Pohlreich pro vás napsal novou kuchařku Zlatá klasika. A protože Kampotský pepř a sůl jsou vhodné i na klasická česká jídla, jsme její součástí!

TO CHCI

Loni jsme spojili síly s kuchařkou Vaříme nebesky od vítězky MasterChef Veroniky “Besky”.

Letos pro Vás máme trochu jiný kalibr: spolupráci se Zdeňkem Pohlreichem. Propojil nás s knihou a dokonce vybral své oblíbené produkty do luxusní dárkové sady!

Zdeněk Pohlreich GREAT TASTE selection

Výběr oblíbených Zdeňkových Kampotských pepřů a solí ve vánoční dárkové krabičce. Darujte 6 produktů, každý s oceněním Great Taste za nejlepší chuť, které jsou zároveň vhodné na zlatou (českou) klasiku!

Dárková sada je ručně vyrobená z českého "zachráněného" designového kartonu. Na víko boxu lze provést gravírování, a tak sadě vtisknout zcela osobitý styl. Výběr materiálu není náhodný. Nejen, že se na ně hezky dívá, ale box lze také snadno recyklovat či upcyklovat a může sloužit jako krásná šperkovnice.

CHCI GREAT TASTE SADU

Gravírování nyní zdarma
Vypálíme osobní vzkaz na víko krásné sady.
Darujte ji šéfkuchaři Vašeho srdce!

2 + 1 balení zdarma
Akce na 100g fermentovaného pepře. Ochutnejte pepřový kaviár s hvězdami Great Taste.

Doprava zdarma
Při nákupu na Zásilkovnu za dopravu neplatíte. Využijte doručení po celé ČR.

Kuchařka Zdeňka Pohlreicha - Zlatá klasika

Nová kuchařka Zdeňka Pohlreicha. Plno oblíbených receptů prověřených časem, jak českých, tak ze zahraničí, které našly své místo v našich kuchyních. Ke každé kuchařce dostanete pepřový dárek!

CHCI KUCHAŘKU

Víte, že…
Zdeněk Pohlreich s námi pravidelně vaří ve škole vaření Akademie Grosseto. Každý měsíc se tak můžete zúčastnit jeho kurzu “Steaky” nebo “Takové normální menu”, které je vždy doprovázeno Kampotským pepřem!

Slova našich spokojených zákazníků

"Já pepř objednala ze zvědavosti a musím říct, že muž už je na něm závislý. Osobně pálivá jídla nemusím, ale tady opravdu vyniká chuť pepře. Za mě top, nevěřila bych, že mě pepř může tak bavit."
zákaznice, Heuréka

"Je to nejúžasnější koncept. Téměř přímý prodej, pomoc malým farmářům se mi moc líbí a také pepř je chutí nedostižný."
Leona Black, Zboží.cz

"Zboží mi bylo doručeno rychle! Bylo perfektně zabalené a špagety a sušené maso vypadá lákavě už v obalu! Mám tuto firmu ráda a určitě do Vánoc nakoupím dobroty jako dárečky!"
Líba G., e-mail

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments