💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Oslava letošní sklizně!

Díky Vám letos vykoupíme polovinu
produkce našich malých farmářů.
A za to Vás chceme odměnit.

SLEVA 21 %

* na vybrané produkty z této stránky

Vybrané produkty

Poděkování

Milí zákazníci.
Děkujeme Vám, že podporujete český projekt .pepper..field, který 2 a půl roku od spuštění pomáhá cca 200 rodinám původních malých farem, které po generaci Kampotský pepř pěstují již od 13. století. Letošní sklizeň i výkup byla neobvykle náročná, protože díky Vaší podpoře letos plánujeme vykoupit polovinu celé produkce za 100% fair trade částky. Potkalo nás spousta úskalí - covid značně zkomplikoval naše setkání s farmáři i následnou dopravu do ČR, dokonce jsme museli v oblasti zařídit první bankovní účty pro rodiny, aby jejich finance byly v bezpečí. Díky tomu ale jejich děti mohou studovat, mají peníze na udržení farmy v chodu nebo na základní zdravotní péči. Bez Vás bychom to ale nezvládli, proto od nás přijměte jako malé poděkování slevu 21% na oblíbené dárkové sady, kterými řeknete obdarovanému, na jakých věcech v životě opravdu záleží. DĚKUJEME!
Tým .pepper..field.

Naši farmáři

POV SOKHORN
POV SOKHORN Odebíráme: Černý pepř Jak peníze použije

zaplatit školné pro 2 děti (jedna chce být doktorkou)

PANN VOCH
PANN VOCH Odebíráme: Černý pepř Jak peníze použije

zaplatit školu pro 2 vnoučata

YIM YI
YIM YI Odebíráme: Bílý pepř Jak peníze použije

zrekonstruovat dům

SVAY YUTH
SVAY YUTH Odebíráme: Bílý pepř Jak peníze použije

podívat se do jiné části Kambodži

Ukázat všechny farmáře
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments