🚚  Doprava ZDARMA do Zásilkovny už jen do dnešní půlnoci!

Oslava letošní sklizně!

Díky Vám letos vykoupíme polovinu
produkce našich malých farmářů.
A za to Vás chceme odměnit.

SLEVA 21 %

* na vybrané produkty z této stránky

Vybrané produkty

Poděkování

Milí zákazníci.
Děkujeme Vám, že podporujete český projekt .pepper..field, který 2 a půl roku od spuštění pomáhá cca 200 rodinám původních malých farem, které po generaci Kampotský pepř pěstují již od 13. století. Letošní sklizeň i výkup byla neobvykle náročná, protože díky Vaší podpoře letos plánujeme vykoupit polovinu celé produkce za 100% fair trade částky. Potkalo nás spousta úskalí - covid značně zkomplikoval naše setkání s farmáři i následnou dopravu do ČR, dokonce jsme museli v oblasti zařídit první bankovní účty pro rodiny, aby jejich finance byly v bezpečí. Díky tomu ale jejich děti mohou studovat, mají peníze na udržení farmy v chodu nebo na základní zdravotní péči. Bez Vás bychom to ale nezvládli, proto od nás přijměte jako malé poděkování slevu 21% na oblíbené dárkové sady, kterými řeknete obdarovanému, na jakých věcech v životě opravdu záleží. DĚKUJEME!
Tým .pepper..field.

Naši farmáři

POV SOKHORN
POV SOKHORN Odebíráme: Černý pepř Jak peníze použije

zaplatit školné pro 2 děti (jedna chce být doktorkou)

PANN VOCH
PANN VOCH Odebíráme: Černý pepř Jak peníze použije

zaplatit školu pro 2 vnoučata

YIM YI
YIM YI Odebíráme: Bílý pepř Jak peníze použije

zrekonstruovat dům

SVAY YUTH
SVAY YUTH Odebíráme: Bílý pepř Jak peníze použije

podívat se do jiné části Kambodži

Ukázat všechny farmáře
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments