Nebeské Vánoce

Darujte jedinečný příběh a nebeskou chuť, zabalenou
v krásných dárkových baleních.

Chci zjistit více

„Dokud .pepper..field nezažiješ, nepochopíš“

Veronika BESKY Beskydiarová
Vítězka MasterChef 2021

Vždy jste si od nás kromě Kampotského pepře přáli i kuchařku.

Takovou, která by vás provedla do světa pepře a ukázala, jak a s čím jednotlivé pokrmy párovat a které pepře používat. Tak tady ji máte.

Vydala ji loňská vítězka MasterChef Veronika Besky a my jsme jejím exkluzivním partnerem. Recepty jsme společně párovali se všemi druhy Kampotského pepře tak, aby pro Vás bylo vaření už navždy nebesky skvělé!

Darujte perfektní dárek, který od Vás nikdo nečeká - darujte naše Kampotské pepře a kuchařku, která promění domácí vaření obdarovaného v každodenní nevšední zážitek.

Nyní si můžete koupit nebeskou kuchařku za exkluzivní cenu 399 Kč.

Chci nebeskou kuchařku

Párujte recepty a Kampotský pepř

Celou kuchařkou a jejími recepty Vás bude provázet také náš pepř.

Který recept vyzkoušíte jako první?
Indické máslové kuře? Křupavé sýrové makarony nebo například pappardelle s lososem a smetanou? Množství receptů s Kampotským pepřem je v kuchařce obrovské. Inspirujte se a udělejte radost Vašim blízkým.

Napárujte si pepře a kuchařku s nádhernou barevnou edicí našich nových skandinávských mlýnků, které hrají všemi barvami, stejně jako kuchařka samotná.

Vytvořte letos unikátní vánoční balíček pro Vaše nejbližší, kde bude krása, chuť, vůně, dobro a zážitek!

Chci nebeskou kuchařku
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments