💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Objevte naše udržitelné dárky

Objednejte si svou unikátní KARTOONS sadu a zažijte eleganci a luxus na vlastní kůži. Mějte udržitelné Vánoce bez zbytečných obalových materiálů pod stromečkem!

Chci zjistit více Objevit dárkové sady

Proč spolupracujeme s KARTOONS?

Naše dřevěné krabičky už znáte. Vyráběli jsme je v roce 2018 mezi prvními. Protože Vás ale chceme stále překvapovat, od loňského roku jsme náš sortiment rozšířili o luxusní dárkové sady z materiálu budoucnosti - překrásného designového kartonu, který je kompletně český a designéři z KARTOONS jej pro nás začali exkluzivně přetvářet v nové dárkové sady, které u nikoho nenajdete.

Některé z nich jsme letos ani nestihli zařadit do prodeje, protože se okamžitě rozprodaly do firemních dárků. Tak dokonalé jsou. Každá krabička je nádherný a udržitelný unikát, který je ručně vyráběný a lepený - a to vše ze zachráněného kartonu. Inovační materiál, který v době udržitelnosti bude hrát důležitější a důležitější roli.

Přečtěte si více na našem blogu:
Vyhodit karton do koše? My jej raději využíváme kreativnějším způsobem!
Máme nové luxusní obaly ze zachráněného kartonu

Udržitelnost

Každá dárková sada je vyrobená ze zachráněného materiálu a je tak 100% udržitelná.

Dokonalost

Každá tato sada je navržena na míru, aby dokonale chránila mlýnky i zkumavky.

Zpracování

Materiál je vysokozátěžový - díky ručnímu lepení a vrstvení, si na krabičku klidně můžete sednout.

Design

Český materiál, čeští designéři, zlaté české ručičky - ale světový design.

Multifunkčnost

Většina vnitřní výplně krabiček je navržena na vyndávání, aby Vám zbyla nádherná šperkovnice či designová zásoba na koření do kuchyně. Naše originální KARTOONS stojánky slouží po spotřebování jako krásná váza na květinu.

Odolnost

Stojánky můžete mít klidně na kuchyňské lince. Materiál je totiž odolný proti namočení a zůstane stále stejný.

Prohlédněte si výrobu

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments