💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

Oceňovaná
kampotská sůl

Sůl a pepř jsou základem každé kuchyně, nalezli bychom je v každé restauraci a pro jistotu je máme i na každém jídelním stole.

Ochutnat Kampotskou sůl

Ochutnejte nejen solný květ z Kampotu

“Odpařování je jeden z nejčistších procesů, jak sůl získávat,díky čemuž si uchovává jedinečnou svěží chuť s květinovým akcentem. Navíc má vyvážený obsah minerálů a takénutriční hodnoty bohatší než klasická sůl, kterou můžete koupit v obchodech.”

Náš oceněný solný květ

Pokud budete hledat skutečně čistou, přírodní nerafinovanou sůl, jejíž získávání nezanechává v přírodě žádnou stopu, je pro vás jasnou volbou solný květ, tedy Fleur de Sel. Tento druh soli je získáván krystalizací mořské vody, která je vysušována slunečními paprsky.

Na hladině takzvaných mořských salin se tvoří jemné krystalické vločky, které jsou ručně sbírány a následně již nejsou ani běleny, ani jinak chemicky upravovány. Díky tomu má tato vzácná mořská sůl jedinečnou chuť a můžete si ji užívat bez jakýchkoliv výčitek.

Čím je solný květ tak vzácný?
Jak pravý solný květ vzniká?

Chci solný květ

Nejluxusnější solné pyramidy

Co to vlastně salt flakes znamená? Jedná se o největší solné pyramidy neboli vločkovou sůl, sbíranou z hladiny mořských salin, ve kterých je sůl z mořské vody získávána s pomocí slunečních paprsků. Ty odpařují mořskou vodu a na jejím povrchu se sůl sráží do úhledných krystalů připomínajících sněhové vločky. I proto se tato sůl nazývá vločkovou solí.

Na co se používá?

Chci solné pyramidy
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments