DOPRAVA ZDARMA ZÁSILKOVNOU při objednávce nad 500 Kč!

GRIL. VÁŠEŇ. PEPŘ.

Matteo De Carli si pro vás připravil spolu se známými českými šéfkuchaři
hned 10 netradičních grilovacích témat, se kterými se letos
stanete trendsettery každého grilování.

10 TÝDNŮ - 10 INSPIRACÍ

Budeme vás jimi provázet celé léto - recepty jsou moderní, jednoduché, za použití vysoce kvalitních čerstvých surovin, vždy napárované s Kampotským pepřem a hlavně dělané tak, abyste se mohli s klidem umazat a dát si jídlo jako z michelinské restaurace i doma na zahradě. To vše v prostředí nádherného Dvůr Perlová voda, jehož šéfkuchaři s Kampotským pepřem doslova kouzlí.

1. téma - STEAKY

Jak vybrat správný druh masa a napárovat jej s Kampotským pepřem? Jak zajistit perfektní propečení pomocí moderních vychytávek, ...

inspirovat se

2. téma - HAMBURGERY, OTEVŘENÉ SENDVIČE

Jak připravit ten nejlepší hamburger? Co je to otevřený sendič? To vše a mnohem více se dozvíte v tomto týdnu.

JIŽ BRZY
ZOBRAZIT DALŠÍ TÉMATA

PRODUKTY

VŠECHNY PRODUKTY

DALŠÍ TÉMATA

PARTNEŘI

Vybrané vybavení

Zapojené restaurace

Nejlepší ingredience

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

"Objednávala jsem už dvakrát, vše bylo doručeno v pořádku, s milým osobním vzkazem uvnitř krabice. Objednané mlýnky ( české ručně vyráběné z masivního jasanu ) jsou nádherné, perfektně melou. Pepře nádherně voní a skvěle chutnají. Prostě to nemá chybu."

Cibébka

"Dobrý den. Již máme doma druhou zásilku a naši spokojenost nelze vyjádřit jedním slovem. Jsme velmi spokojeni. K ještě většímu potěšení z Vašich produktů přispěla i reportáž v Objektivu na ČT1. Pokud nám dovolí opět cestovat, už víme, kam chceme ... :-) Ať se Vám daří!"

Romana

"Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!"

Hana

UŽ VÁM NIC NEUTEČE

Chcete vědět, jak se pěstuje nejlepší pepř světa a zdarma získat naši brožuru Příběh pepře?
Rádi byste jako první věděli o akčních novinkách? Přihlaste u nás svoji emailovou adresu! A žádná kulička už vám neuteče.

Delivery methods
payments