💸   Kampotský pepř za 99 Kč|♨️  Naše nové produkty|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

♨️  Naše nové produkty

GRIL. DIPY. PEPŘ.

Matteo De Carli a Petr Pejřimovský si pro 8. týden naší grilovací sezóny připravili spoustu skvělých tipů, jak připravit senzační omáčky, pesta a dipy na Vaši grilovačku.

casedecarli
pesto

Šéfkuchaři pro toto téma

Matteo De Carli

Matteo je michelinský šéfkuchař italské restaurace Casa De Carli v Praze, která je od roku 2013 doporučovaným místem v průvodci Michelin Main Cities of Europe. Číst více

Petr Pejřimovský

Majitel a šéfkuchař Street Sushi a Street Buffet, lektor sushi kurzů, milovník asijské kuchyně a cestování.

BABA GANOUSH
s lyofilizovaným Kampotským pepřem

Vyzkoušet recept

Jak vybrat ingredience?

Existuje nekonečné množství způsobů, jak připravit dipy, pesta a omáčky. Můžete začít s některým z našich základních receptů a postupně je začněte kombinovat s dalšími ingrediencemi, které máte rádi. Budete si tak moci časem vytvořit vlastní oblíbenou domácí omáčku.

Vyberte si vždy čerstvé sezónní ingridience – třeba s čerstvými bylinkami můžete udělat lahodné pesto, které si můžete rozetřít na maso nebo rybu. Začněte s petrželkou, ančovičkami, koriandrem, mátou a česnekem jako skvělým základem na pesto, nebo při nečekané návštěvě nakrájejte čerstvé pečivo a smíchejte kvalitní olivový olej se solným květem a černým Kampotským pepřem, do kterého budete pečivo namáčet. Ideálně, pokud ingredience najdete i na vlastní zahrádce!

Akční produkty s dárky k objednávkám ZDARMA

nákup nad
1500 Kč

🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
2500 Kč

⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
3500 Kč

🟢 Čerstvý zelený pepř
v solném nálevu
+
⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

Postupy šéfkuchaře a párování s pepřem

Ideální vybavení pro přípravu,

je šlehač, hrnec a mixér - s tímto vybavením můžete udělat téměř jakoukoli omáčku, která vám bude chutnat. Pokud máte časté návštěvy a chtěli byste mít na stole vždy něco k zakousnutí, můžete mít v lednici vždy v zásobě čerstvou zeleninu, kterou spojíte s lahodným a rychlým dipem z modrého sýra. Jednoduše smíchejte například nivu s trochou mléka a vymačkejte dovnitř citron.

Jaké pepře použít?

Omáčky, dipy i pesta téměř vždy skvěle fungují s bílým Kampotským pepřem, který má unikátní vlastnost vytahovat nejlepší chutě z pokrmu. Díky tomu tak krásně zvýrazňuje všechny ingredience, které na omáčku či dip použijete. My jsme experimentovali při přípravě receptů i s ostatními pepři a skvěle a netradičně chuť pesta či dipu doplňuje lyofilizovaný Kampotský pepř, který dá pořádny ráz celé chuti!

Exklusivně pro Vás, připravili kamarádi z Zach's pesto & chilli, úžasné omáčky s naším Kampotským pepřem. Zakoupit je můžete na jejich e-shopu zde.

GUACAMOLE s červeným Kampotským pepřem

Vyzkoušet recept

Tipy a triky

Pokud hledáte omáčku, ...

která sama o sobě krásně voní grilováním a kouřem, tak vezměte červenou a žlutou papriku a grilujte je, dokud dobře neztmavnou, přidejte trochu mandlového olivového oleje, grilovaná rajčata a vše dohromady smíchejte. Na dochucení přidejte lyofilizovaný Kampotský pepř, solný květ a olivový olej a máte hotovo!

Pokud máte málo času, ...

nakrájejte cibuli a vařte ji v hrnci s olejem, dokud nezíská zlatavou barvu, přidejte černý kampotský pepř, trochu červeného vína a smetanu, nechte ji trochu zredukovat a přidejte trochu lanýžového oleje (Lanýže od Markéty) - za několik minut tak vytvoříte fantastickou omáčku ke steaku, která skvěle ladí třeba černým nebo lyofilizovaným pepřem.

Uzená lanýžová aioli
s bílým Kampotským pepřem

Ukázat všechny delikatesy

Nezapomeňte si přikoupit kvalitní sůl

Ochutnejte naše delikatesy

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments