💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

GRIL. PŘEDKRMY. PEPŘ.

Matteo De Carli a Tomáš Mrvík si pro 6. týden naší grilovací sezóny přirpavili skvělé tipy na zajímavé předkrmy a sdílené talíře. Nechejte se letos inspirovat.

Soho

Šéfkuchaři pro toto téma

Matteo De Carli

Matteo je michelinský šéfkuchař italské restaurace Casa De Carli v Praze, která je od roku 2013 doporučovaným místem v průvodci Michelin Main Cities of Europe. Číst více

Tomáš Mrvík

Šéfkuchař legendární pražské restaurace SOHO. Dlouhá léta vařil v Obecním domě pod vedením nejlepších šéfkuchařů v České republice, ... Číst více

Carpaccio z lososa,
červený Kampotský pepř a pažitka

Vyzkoušet recept

Jak vybrat ingredience?

Čerstvost je tady více než klíčová! Jak připravit předkrmy, které budou vděčnou záchranou při nečekaných návštěvách a zároveň Vám zůstanou krásně čerstvé pár hodin? Stěžejní je výběr surovin a pak jen čekejte vždy připravení s ledově nachlazeným gintonicem se zásobou červeného Kampotského pepře na dochucení kreativního letního welcome drinku!

Nachystali jsme si pro vás dvě varianty – Tomáš Mrvík nám připravil recept na fantastické sataye, které můžete mít k akci namarinované dlouho dopředu. Matteo De Carli zase sáhnul pro nejefektivnější ingredienci – kvalitní, čerstvou rybu, kterou stačí doplnit kvalitní solí a pepřem.

Důležité je mít k ruce vždy zeleninu a dostatek čerstvých bylinek na dochucení.

Akční produkty s dárky k objednávkám ZDARMA

nákup nad
1500 Kč

🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
2500 Kč

⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
3500 Kč

🟢 Čerstvý zelený pepř
v solném nálevu
+
⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

Párování s pepřem

Co se týče satayů,

budete potřebovat všechny základní druhy Kampotského pepře. Tomáš Mrvík si připravil kuřecí variantu s bílým Kampotským pepřem, hovězí s klasickým černým Kampotským pepřem a na závěr krevety postavené na kombinaci s červeným Kampotským pepřem.

Do salátu či dresingů

už pepře v tomto případě dávat nutně nemusíte, výjimkou jsou sladké kreace jako je například naše ananasová salsa, která si o sladký červený pepř přímo žádá!

Předkrmové sataye provoněné Asií
od Tomáše Mrvíka ze SOHO

Vyzkoušet recept

Tipy a triky

Nakupujte ryby vždy čerstvé!

Z ověřených, udržitelných zdrojů. Pokud se chcete vybavit na nečekané návštěvy, tak doporučujeme zásobit mrazák rybami a čerstvými plody z Boxxi, které dokážou během pár minut na grilu rozparádit každou návštěvu velmi jednoduše!

Jako grilovacího parťáka zvolte gril OFYR

Skvěle pojme spoustu rozmanitých i menších surovin, jako jsou právě sataye na špejli či ananas a samotný proces grilování zabaví návštěvu kolem grilu dostatečně dlouho na to, abyste měli prostor připravit další chody na grilování.

Nezapomeňte si přikoupit kvalitní sůl

Ochutnejte naše delikatesy

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments