💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

GRIL. VEGGIE. PEPŘ.

Matteo De Carli a Ondřej Hutník si pro Vás opět připravili téma plné zajímavých tipů a inspirací. Vyzkoušeli jste už grilovat kokosové maso? A nebo na grilu připravit vegetariánské jídlo pro 10 hostů?

Wild&Coco
Big Green Egg

Šéfkuchaři pro toto téma

Matteo De Carli

Matteo je michelinský šéfkuchař italské restaurace Casa De Carli v Praze, která je od roku 2013 doporučovaným místem v průvodci Michelin Main Cities of Europe. Číst více

Ondřej Hutník

Působil v Maze by Gordon Ramsay, ve Phenixu, v Zátiší, Čestru a v hotelu Mandarin Oriental Prague. Na kontě má stáže v michelinských restauracích a od roku ... Číst více

Grilované kokosové maso, tempeh
ze zeleného hrášku a zelenina

Vyzkoušet recept

Jak vybrat ingredience?

V hlavní roli KOKOS! Kokos je od pradávna považován za superpotravinu. Legendy říkají, že bychom na světě přežili jen díky němu. Kokos hydratuje, regeneruje, dodává energii a je plný zdravých tuků, elektrolytů, vitamínů, minerálů i antioxidantů. Plný enzymů a prebiotické vlákniny je mladý kokos skvělým základem pro fermentaci. Jelikož je pro nás Kambodža druhým domovem, okamžitě jsme se zamilovali do produktů Wild & Coco od Filipa a Kateřiny, kterým právě kokos změnil život a zdraví výrazně k lepšímu.

Luxus je podle nás ochutnat kokos právě utržený z palmy v thajské nebo kambodžské džungli. Katka s Filipem jej fermentují, paskalizují a lyofilizují a stejně jako my s Kampotským pepřem se tak snaží dostat co nejvíce opravdovou chuť z Thajska až na Váš stůl.

Exklusivně pro Vás, jsme u kamarádů z wildandcoco.com, domluvili kupón na DOPRAVU ZDARMA. Stačí na jejich e-shopu v košíku zadat kód PEPPERFIELD a kokosové lahůdky Vám dopraví zdarma.

Akční produkty s dárky k objednávkám ZDARMA

nákup nad
1500 Kč

🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
2500 Kč

⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

nákup nad
3500 Kč

🟢 Čerstvý zelený pepř
v solném nálevu
+
⚫️ Fermentovaný pepř +
🚚 Doprava zdarma
na pobočky Zásilkovny

Párování s pepřem

Bílý Kampotský pepř

Většinou hlásáme, že na vegetariánskou kuchyni je nejlepší červený nebo tmavě červený pepř, protože krásně dochucuje chuť veganských i vegetariánských pokrmů. Tentokrát jsme ale experimentovali a do marinád na kokos i tempeh jsme vložili bílý Kampotský pepř, který vytahuje chutě u jednotlivých ingrediencí.

Zelený lyofilizovaný pepř

Skvělou volbou byla pak omeleta z pštrosího vejce, kterou ve společnosti hub krásně doplnil náš lyofilizovaný Kampotský pepř, jenž dodal lokálním surovinám patřičný šmrnc!

Omeleta z pštrosího vejce s ovčí brynzou,
houbami a lyofilizovaným pepřem

Vyzkoušet recept

Tipy a triky

Grilujte exoticky!

Kokosová dužina je skvělá ingredience pro všechny nadšené kulináře. Vyrobíte z ní rozmanité sladkosti, jerky, smoothie nebo dokonce kokosový burger. Pokud máte rádi tempehy, hráškový budete milovat! Je bezlepkový a představuje výtečný zdroj rostlinných bílkovin. Můžete jej usmažit na pánvičce nebo v topinkovači, péct či vařit.

Grilujte lokálně!

„Pěstujeme brambory, ovoce i zeleninu, máme krásnou bylinkovou a květinovou zahradu. Zavařujeme, pečeme a snažíme se vařit beze zbytků. I přesto, že domácí produkce je podstatně dražší než nákup ve velkoobchodě nebo supermarketu, pro nás je chutnější a zdravější. A hlavně je to přirozené,“ říká Ondra Hutník z Dvůr Perlová voda.

Matteo i Ondra

si připravili recepty, které jsou velmi lokální – oba si stojí za tím, že bychom měli co nejvíce využívat místních surovin – výjimkou je právě onen kokos, který si sice na naší zahrádce neutrhnete, ale díky šetrnému zpracování jej můžete už dnes v ČR ochutnat tak, jako na kambodžské pláži. Pokud se nebojíte používat litinový hrnec do Vašeho Big Green Egg grilu, můžete navíc díky jakékoliv kombinaci zeleniny vytvořit perfektní „ratatouille“ na grilu.

Nezapomeňte si přikoupit kvalitní sůl

Ochutnejte naše delikatesy

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments