💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Opět jsme nejúspěšnější českou firmou na GREAT TASTE AWARDS!

Za jedinečnou chuť našich
produktů jsme letos získali 23 hvězd!

Ochutnat vítězné produkty

Nejprestižnější gastro ocenění světa byla rozdána. Nám se podařil neuvěřitelný úspěch a ocenění získaly téměř všechny naše druhy Kampotského pepře i soli. Naprostou raritou je celá kategorie našich čerstvých pepřů (zelený, fermentovaný, lyofilizovaný),
kdy všechny byly oceněny nejvyšším oceněním 3 hvězdy za tu nejlepší chuť!

Co na naše produkty říkají porotci?

"Svěží zářivá sůl s výrazně velkými krystaly, fantastickou chutí, mineralizací a velmi dlouhým dozníváním. Vyváženost v ústech s nádechem sladkosti z ní dělá jasný tříhvězdičkový produkt."

"Jednoduchá, nefalšovaná - to je dokonalý poklad matky přírody."

"Páni! Je to opravdu exploze chutí - svěží, celerová, pikantně kyselá s puncem ovocné pálivosti a koření. Kulička doslova křupne v ústech, čímž se chuť krásně uvolní na patře a láká k dalšímu jídlu."

"Tento pepř promění vaše jídlo."

"Pepř, ze kterého se vám sbíhají sliny v ústech."

"Okamžitý výbuch chuti, bohatý a kořeněný, slaný i pálivý, voňavý a aromatický. Chuť je přesně taková, jakou bychom si přáli - dlouhotrvající a pikantní."

"Fascinující a jedinečný produkt. Tento pepř bude skvělým závěrečným finišem."

"Jak může tak malá kulička nabídnout takovou explozi chuti, pálivosti, ovoce a koření? Je hřejivá, ohnivá, intenzivní a zcela ohromující."

Jak probíhá Great Taste?

Více než 500 porotců Guild of Fine Food hodnotí během dvou měsíců delikatesy z celého světa. Každý sýr, kaviár, rum či třeba Kampotský pepř je pečlivě ochutnáván naslepo špičkovými šéfkuchaři, nákupčími, prodejci, restauratéry, či potravinářskými kritiky.

Produkty jsou hodnoceny žádnou, jednou, dvěma, nebo třemi hvězdami. Letos se přihlásilo 14 205 produktů a jen třetina získala ocenění! Z nich pouze 1,7 % získalo nejvyšší ocenění - 3 hvězdy za výjimečný produkt, 8,7 % dosáhlo na hvězdy dvě a jednu hvězdu získalo 28,7 % produktů.

O soutěži a našem úspěchu si můžete přečíst
i v tomto článku na czechcrunch.cz.

Pamatujete si naši výhru
Golden Fork 2021?

Je neděle odpoledne a na veletrhu v hrabství Yorkshire v Anglii porota Guild of Fine Food vyhlašuje finální výsledky Golden Fork, nejvyšší gastronomické trofeje, kterou lze v rámci celosvětové soutěže získat. Do soutěže se přihlásilo 14 113 produktů ze 108 zemí světa a pouze 14 z nich dosáhne na tohoto pomyslného gastronomického Oscara. Mezi celosvětovou konkurencí sestavenou z těch nejlepších rumů Jižní Ameriky či vyhlášených norských sýrů je i náš lyofilizovaný pepř.

"Není časté, že by tak vysoké ocenění dostal nováček v soutěži.",
slyšíme od okolních zkušených soutěžících ...

Pokračovat na celý článek
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments