Jsme nejúspěšnější českou
firmou v historii
GREAT TASTE AWARDS

Za jedinečnou chuť našich
produktů jsme letos získali 20 hvězd!

Ochutnat vítězné produkty

Nejprestižnější gastro ocenění světa byla rozdána. Nám se podařil neuvěřitelný úspěch a ocenění získaly všechny naše druhy Kampotského pepře i soli a stali jsme se tak jediní producenti na trhu s certifikátem kvality a chuti na tyto produkty!

Co na naše produkty říkají porotci?

"Krásná svěží vícevrstvá vůně. Každé zrnko pepře v ústech praskne a dodá osvěžující slanost a obrovskou škálu citrusových, kořeněných a květinových chutí. Překvapující!"

"Krásný produkt, který ukazuje jedinečnou hloubku Kampotského pepře. Chuť je silná a jedinečná, v ústech roste a je nesmírně intenzivní. Je úžasná."

"Úroveň slanosti i pálivosti se krásně projevuje. Barva nám připadá nesmírně zajímavá. Tento způsob zpracování je skvělý a oživí každé jídlo. Jak chytré!"

Lyofilizované fermentované
Kampotské pepřové vločky

Jak probíhá Great Taste?

Více než 500 porotců Guild of Fine Food hodnotí během dvou měsíců delikatesy z celého světa. Každý sýr, kaviár, rum či třeba Kampotský pepř je pečlivě ochutnáván naslepo špičkovými šéfkuchaři, nákupčími, prodejci, restauratéry, či potravinářskými kritiky.

Produkty jsou hodnoceny žádnou, jednou, dvěma, nebo třemi hvězdami. Letos se přihlásilo 14 205 produktů a jen třetina získala ocenění! Z nich pouze 1,7 % získalo nejvyšší ocenění - 3 hvězdy za výjimečný produkt, 8,7 % dosáhlo na hvězdy dvě a jednu hvězdu získalo 28,7 % produktů.

My jsme získali za 11 našich produktů všechna uvedená ocenění včetně tří trojhvězdičkových, což se podařilo jen 6 firmám světa!

Pamatujete si náš loňský
úspěch na Golden Fork 2021?

Je neděle odpoledne a na veletrhu v hrabství Yorkshire v Anglii porota Guild of Fine Food vyhlašuje finální výsledky Golden Fork, nejvyšší gastronomické trofeje, kterou lze v rámci celosvětové soutěže získat. Do soutěže se přihlásilo 14 113 produktů ze 108 zemí světa a pouze 14 z nich dosáhne na tohoto pomyslného gastronomického Oscara. Mezi celosvětovou konkurencí sestavenou z těch nejlepších rumů Jižní Ameriky či vyhlášených norských sýrů je i náš lyofilizovaný pepř.

"Není časté, že by tak vysoké ocenění dostal nováček v soutěži.",
slyšíme od okolních zkušených soutěžících ...

Pokračovat na celý článek
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments