💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

4 DNY RADOSTI

Kdo říká, že radost může rozdávat jen Ježíšek?

Udělejte si tu nejpeprnější dobrou náladu poslední 4 dny v roce a využijte jednu z našich kouzelných akcí k oslavám blížícího se nového roku!

AKCE SKONČILA

Radostná 1+1

na 50g a 100g Kampotského pepře

Chci více pepře >

Kupte si jeden a dostanete druhý zdarma. Tím si okořeňte začátek nového roku, váš novoroční koktejl, a nebo ho prostě dejte někomu blízkému jako milý dárek, protože dárky nenosí pouze Ježíšek.

Radostných 999 Kč místo 1 199 Kč

na celou edici skandinávských mlýnků

Objevit všechny barvy >

Dostali jste od Ježíška některý z našich mlýnků a chtěli byste další? Nebo Vám prostě chybí daná barva a design ve vaší kolekci? Případně sháníte další mlýnek na sůl? Lepší šance už nebude, proto neváhejte!

Radostná kuchařka

jako dárek k vybraným dárkovým sadám

Uvařím nebesky >

Udělejte radost svým blízkým některou z vybraných dárkových sad a jako navíc jako dárek dostanete kuchařku od Besky s názvem Vaříme nebesky. Kuchařku můžete koupit také samostatně za akční cenu 399 Kč.

Radostný Žufánek

speciální lahev pro speciální večer

Ochutnat jedinečnost >

Ať uz na Nový rok nebo na zpříjemnění náročného dne v roce 2023, náš nejexkluzivnější a nejžádanější gin je tu pro Vás! Vychutnejte si ho jen tak nebo s tonikem, případně okouzlete své blízké.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments