💸   Ochutnejte Kampotský pepř od 49 Kč|🆕  ŽUFÁNEK .pepper..gin no. 2 |🚚  Zboží odesíláme do 48 hodin a ZDARMA od 1500 Kč

💸   Kampotský pepř od 49 Kč|🚚 Odesíláme do 48h

Slavíme
3. narozeniny!

Oslavte je s námi až 30% slevou!

PŘIDAT SE K OSLAVĚ

Jaké dárky jsme si pro Vás připravili?

Vybrali jsme naše i vaše nejoblíbenější produkty a udělali na ně výjimečnou slevu až 30 %!
Oslava narozenin potrvá až do 19.12. a dárky Vám tak stihnout přijít ještě před Vánocemi.

VŠECHNY ZVÝHODNĚNÉ PRODUKTY

.pepper..field

1.12. 2021 to byly přesne 3 roky (a to v Kambodži působíme už od přelomu 2015/16), co jsme po několika měsících přeletů mezi Kambodžou a Českou republikou spustili projekt .pepper..field. Tehdy jsme ho představili jako projekt, který reprezentuje vše v co věříme a co milujeme. A tak je tomu i nyní.

3 roky utekly jako voda. Spustili jsme pepřový vodopád, získali několik prestižních ocenění, pomohli zásadně změnit život více než 200 rodin v Kambodži a dostat jejich pepřové zlato i do ostatních zemí EU. Jsme hrdí na to, že .pepper..field stále stojí na stejných, zdravých a udržitelných základech. Že je stále naší prioritou pomáhat. že jsme stále všichni spolu a bojujeme za správnou věc. Užijte si narozeniny s námi alespoň díky této krásné akci. Děkujeme, že jste s námi a děkujeme ještě více těm, co jsou s námi od začátku :)

Co ještě přihodit k nákupu?

Přípitek? Rebelský nøGin!

My si letos na naše narozeniny připíjíme letošní edicí nøGinu!
Zažijte chuť rebelsky šťavnatých exotických pomerančů ze Sicílie, aromatických slupek čokoládových bobů od našeho čokoládového partnera Herůfka a ten nejlepší pepř na světě - náš Kampotský zelený.

NøGin má 47% alkoholu.

1 599 Kč s DPH

zjistit více o nøGinu

Ke každé oslavě patří delikatesy!

VŠECHNY DELIKATESY
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments