💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Znáte milovníka prémiových surovin? Máte doma nadšeného kuchtíka a gurmána, který si potrpí na 100% kvalitu? Potěšte ho Kampotským pepřem v těch nejzajímavějších podobách - od sladké až po tekutou. Poskládejte jim dárkovou tašku plnou výjimečných chutí, na kterých jsme spolupracovali s nejlepšími lidmi ve svých oborech.

Potěšte nejenom svoje chuťové pohárky výběrovými pepřovými delikatesami, které jsme společně vyvinuli s lokálními i zahraničními tvůrci nebo ve spolupráci s michelinskými šéfkuchaři. Čokolády, pralinky, koktejly, dárkové sady s českými marmeládami, pepřové pivo či pepřové sušené maso i pravé italské těstoviny! Tím vším naplňte naši nádhernou dárkovou tašku a darujte nejluxusnější mlsání!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments