💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🆕   Nejvýhodnější sada 3v1|🚚  Doprava zdarma do Zásilkovny od 2 000 Kč

💸  Kampotský pepř za 99 Kč 🎉

Znáte milovníka prémiových surovin? Máte doma nadšeného kuchtíka a gurmána, který si potrpí na 100% kvalitu? Potěšte ho Kampotským pepřem, který pro jeho výjimečnou chuť používají michelinští šéfkuchaři po celém světě a nedají na něj dopustit!

Darujte pepř, který jako jediný na světě získal gastronomické ocenění Golden Fork a zvítězil nad více než 14 tisíci prémiovými produkty z celého světa. Potěšte nejenom svoje chuťové pohárky výběrovými pepřovými delikatesami, které jsme unikátně vyvinuli s lokálními i zahraničními tvůrci, nebo ve spolupráci s michelinskými šéfkuchaři.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments