💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Darujte unikátní hodnotný dárek. Darujte 100% přírodní fair trade produkt. Darujte Kampotský pepř od .pepper..field. V této kategorii na vás čekají ty nejvybranější produkty, které jsou pohlazením pro vaši duši i oko. S láskou a pečlivě vybrané, promyšlené do posledního detailu, aby obdarovanému přinesly potěšení a unikátní gastronomický zážitek.

Zamilujte se do naší exkluzivní edice od českého designéra, která se stane nepřehlédnutelným darem na každé oslavě. S našimi mlýnky neuděláte jen chvilkovou radost, ale darujete skvělého pomocníka do kuchyně na desítky let díky 25-leté záruce. 

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments