💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🚧  Black Friday naruby |🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

Stihněte naše oblíbené dárkové sady "za minutu dvanáct". Zde najdete výběr pečlivě sestavených kombinací oblíbených produktů, které se už do stálé nabídky nevejdou. Prim vždy hraje Kampotský pepř - ať už v doypack sáčcích, skleněných zkumavkách nebo čerstvé zelené variantě.

Vybírejte z oblíbených pepřových delikates, kvalitní mořské soli z Kampotu nebo úžasného doplňku do kuchyně v podobě kuchyňské zástěry .pepper..chef. Nepropásněte poslední šanci a pořiďte si last minute bestsellery!

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments