💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Zvýhodněný set 4 čokolád s Kampotským pepřem - .pepper..chocolate (4x50g)

.pepper..field

☑️ Mléčná, hořká, bílá a nová jahodová čokoláda v BIO kvalitě
☑️ Bean2bar kakaové boby přímo od farmářů, férový výkup
☑️ Ruční výroba od rodinné čokoládovny HERŮFEK z Čejče
☑️ S obsahem červeného nebo lyofilizovaného Kampotského pepře
☑️ Krásný ilustrovaný obal s obrázky Kambodži a pepře
☑️ Vhodné i jako krásný dárek, uvnitř příběh obou značek číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: CHOCOLATE-4X50

619 Kč s DPH
V letních měsících nedostupné - Naskladníme opět při chladnějším počasí.
Sledovat dostupnost
Delivery methods
payments

Popis

Charakteristika
Tmavá, bílá, mléčná nebo snad jahodová? Pokud jste milovníky všech druhů čokolád, právě pro vás jsme připravili sadu čtyř druhů čokolád s Kampotským pepřem. Kdo dává přednost jemnosti, pro něj je určena bílá a mléčná čokoláda. Kdo si naopak potrpí na chuť hořké čokolády, bude překvapen, jak dobře si rozumí se štiplavostí pepřových zrn. A osvěžující nakopnutí čerstvých jahod naopak najdete v jahodové čokoládě.

Čokoláda s Kampotským pepřem je vyráběna z přísně selektovaných kakaových bobů v biokvalitě získávaných přímo od farmářů v jižní Americe. Rodinná čokoládovna Herůfek boby zpracovává tradičními postupy, díky kterým získává tu nejdelikátnější čokoládu, která se vám doslova rozplyne na jazyku.

Složení
Tmavá čokoláda
Kakaové boby bio, třtinový cukr bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %, obsah kakaové sušiny minimálně 70 %.

Mléčná čokoláda
Kakaové boby bio, třtinový cukr bio, sušené mléko bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %, obsah kakaové sušiny minimálně 54 %.

Bílá čokoláda
Kakaové boby bio, třtinový cukr bio, sušené mléko bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %, obsah kakaové sušiny minimálně 40 %.

Jahodová čokoláda
Kakaové máslo bio, třtinový cukr bio, sušené mléko bio, jahody bio (8 %), Kampotský lyofilizovaný pepř (1 %). Obsah kakaové sušiny minimálně: 44 %.

Ve výrobě jsou zpracovávány všechny typy ořechů, arašídy a mléko. Skladujte v suchu a chladu.

Delikátní pepř
Jednotlivé druhy Kampotského pepře se od sebe liší svou chutí i vůní, které u pepře kupovaného v běžných supermarketech sotva najdete.
Vzácný červený pepř je explozí ovocných tónů s jemnější palčivostí. Zprvu dominují tóny růže a šípkového plodu, které následně přecházejí do sušených třešní. Po dvou až třech minutách se začnou rozvíjet charakterističtější vůně pro Kampotský pepř, jako jsou citrusové plody, sušené mandarinky a zemitější kůrka kváskového chleba.
Zelený lyofilizovaný pepř přináší maximálně čerstvou chuť zelených pepřových zrn. I v tomto případě čekejte pepřovou chuť plnou štiplavosti ve velice intenzivní a bohaté podobě. V chuti zeleného lyofilizovaného pepře se snoubí svěží tóny čerstvě posečené trávy, zeleného čaje a citrusů s jemnou tečkou chuti mořské soli.
Více se o jednotlivých druzích Kampotského pepře můžete dočíst zde.

Použití
Delikátní čokoládu s jemně štiplavými tóny Kampotského pepře si můžete dopřát jen tak na chuť, případně se hodí k ozdobení dezertů. Zda si ulomíte jen malý kousek, nebo během chvilky zmizí celá tabulka, necháme již na vás.

Balení
Jednoduše, udržitelně a hezky, to je naše heslo, kterým se snažíme řídit u všech našich obalů. Abychom ještě více podtrhli výjimečnost této čokolády, balíme ji do obalů s nádhernými ilustracemi od studia BUTTERFLIES & HURRICANES, které po spojení vypráví příběh čokoládovny Herůfek a .pepper..field. Obaly jsou navíc vyrobené z papíru, takže je lze velmi snadno recyklovat.

O čokoládovně Herůfek
S čokoládovnou Herůfek nás pojí filozofie pomáhat těm, kteří si to skutečně zaslouží, dodržování stejně férových principů i stejná vášeň pro ty nejlepší chutě dálek. Jihomoravská čokoládovna manželů Herůfkových je stejně sladká, jako její čokoládové produkty ručně vyráběné z nejlepších bio kakaových bobů vykupovaných přímo od rodin farmářů za fair trade ceny.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments