💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Zlaté čokoládové dražé s lyofilizovaným Kampotským pepřem - .pepper..chocolate

Luxusní zlaté čokokoule s vítězným lyofilizovaným Kampotským pepřem, které pro nás vykoulela ve speciální spolupráci Pražská čokoláda Steiner&Kovarik. Krabička plná zlatých čokoládových dražé z lahodné bílé čokolády s mandlemi. Uvnitř každé kuličky se ukrývá jako poklad celá kulička lyofilizovaného Kampotského pepře - každé balení obsahuje tři velikosti dražé - malá pálí nejvíce a velká nejméně, na kterou si troufnete? To vše v nádherné sametově černé dárkové krabičce, kterou zdobí zlaté ražby nás i Steiner&Kovarik. číst více

Kód produktu: CHOCO-BOMBS

499 Kč s DPH
V letních měsících nedostupné - Naskladníme opět při chladnějším počasí.
Sledovat dostupnost
Delivery methods
payments

Popis

Pražskou čokoládu Steiner&Kovarik založila Silvie Steinerová, která se později kromě čokolády zamilovala i do Petra Kovaříka. Teď dělají ve své čokoládové továrně tu nejlepší čokoládu, jsou oficiálním dodavatelem sultána v Ománu a mají za své produkty několik světových ocenění. Společně jsme pro vás chtěli vymyslet něco speciálního, co se bude vymykat tradiční čokoládě a všem chutím, které jsme doposud znali. To nejlepší z nejlepšího. Vložte si čokoládovou kuličku do úst a nechte rozpoutat doslova explozi chutí. Na začátku ucítíte jemnou čokoládovou chuť - netypickou bílou, lahodnou, s mandlemi a pepřem. Na konci vás překvapí celá kulička lyofilizovaného Kampotského pepře s nádechem solného květu. V nádherné dárkové krabičce s krásnými zlatými detaily najdete 150 gramů tohoto vánočního potěšení, které se stane skvělým čokoládovým dárkem!

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments