💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Tmavá čokoláda s Kampotským pepřem - .pepper..chocolate (50g)

.pepper..field

Naše pepřové čokolády pro vás vyrobila rodinná moravská čokoládovna HERŮFEK, se kterou nás pojí stejné principy a myšlenky. Kombinace červeného Kampotského pepře na lahodné tmavé čokoládě, ručně vyráběné, z nejlepších bio kakaových bobů, přímo od rodin farmářů. Kakaové boby jsou vykupovány stejně jako náš pepř za fair trade ceny napřímo. Designové udržitelné obaly navrhlo studio BUTTERFLIES & HURRICANES, které proměnilo Kambodžu, Kampotský pepř i nás samotné v překrásnou ilustraci! Všechny suroviny jsou ve 100% bio kvalitě. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: CHOCOLATE-DARK

179 Kč s DPH
V letních měsících nedostupné - Naskladníme opět při chladnějším počasí.
Sledovat dostupnost
Delivery methods
payments

Popis

Stejná filozofie pomáhat těm, kteří si to skutečně zaslouží, stejné férové postupy s co největším důrazem na kvalitu a stejná vášeň pro ty nejlepší chutě dálek nás svedly dohromady s čokoládovnou Herůfek, se kterou vám přinášíme dokonalou chuť kakaových bobů z jižní Ameriky ve spojení s rafinovaností červeného pepře z Kampotu.

Tmavá čokoláda je základ vyráběný z přísně selektovaných kakaových bobů v biokvalitě získávaných přímo od farmářů. Že vám to něco připomíná? Stejným způsobem i my vykupujeme pepř od farmářů v Kambodži. Zde u nás pak obě suroviny spojujeme v jedno a výsledkem je čokoláda, kterou nikde jinde neochutnáte.

A abychom výjimečnost této čokolády ještě více podtrhli, balíme ji do obalu od studia BUTTERFLIES & HURRICANES, které nádhernou ilustrací vypráví naše příběhy. Čokoláda obsahuje minimálně 70 % kakaové sušiny, a může také obsahovat stopy ořechů, arašídů a mléka.

Složení:

kakaové boby bio, třtinový cukr bio, kakaové máslo bio, Kampotský pepř bio 2 %, obsah kakaové sušiny minimálně 70 %

Nutriční hodnoty:

energetická hodnota 2305 kJ/558 kcal; tuky 39 g (z toho nasycené mastné kyseliny 24 g); sacharidy 36 g (z toho cukry 30 g); bílkoviny 9,1 g; sůl 0,01 g

Ve výrobě zpracováváme všechny typy ořechů, arašídy a mléko.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments