💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Designový stojánek na zkumavku s Kampotským pepřem - Odstín stojánku: Tmavý

Kombinace surového dřeva a zachráněného českého kartonu - to jsou naše nové stojany, maximálně udržitelné a luxusní na pohled. Unikátní luxusní materiál v šikovných rukou rozkvetl a stal se skvostem, který si budete chtít vystavit i ve vaší kuchyni. Stojan je až neuvěřitelně odolný - dlouho vám bude pomáhat v kuchyni držet naše pepřové zlato. číst více

Kód produktu: KART-SINGLE-TUBE-STAND-2

Produkt již není v nabídce

Náhradní produkt

Delivery methods
payments

Popis

Nechejte se hýčkat luxusním designem 21. století. Stojan na zkumavku s Kampotským pepřem patří do skupiny designových kartonových produktů, které můžeme vidět ve vyhlášených designových domech jako je například H-design v Praze nebo Ty Identity v Ostravě. Spojuje vše, co moderní člověk potřebuje - je maximálně šetrný k životnímu prostředí díky využívání přírodních a recyklovaných materiálů splňujících certifikace šetrného lesního hospodářství (FSC), je originální, lehký a praktický. Jeho minimalismus připomíná i jeho základní myšlenku - může tu s vámi být opravdu neuvěřitelně dlouho a nikdy se neomrzí.

Málokdo ví, že takto vyrobené komponenty mají podobnou životnost, jako kdyby byly vyrobeny z masivu. Vaše zkumavka už bude vždycky držet na místě tam, kde se rozhodnete náš stojan vystavit. Náš stojan je totiž designový a zároveň maximálně praktický. Tvrdý karton a surové dubové dřevo – tandem, který vaši skleněnou zkumavku plnou Kampotského pepře už vždycky udrží pohromadě.

Karton není papír. Je to velmi odolný materiál, který se nezalekne ani trošky vody, která na jeho povrchu ulpí. Nebojte se jej v kuchyni využívat naplno, díky speciální ekologické povrchové úpravě vám stojan bude držet v dobré kondici několik let. / Domů vám dorazí v nádherné kartonové krabici, ze které jej stačí jen vyjmout a můžete používat. Vše je maximálně udržitelné a žádný kombonent nepřebývá.

Kupujete-li stojan jako dárek někomu, kdo má již zkumavky s naším Kampotským pepřem doma, doporučujeme také zakoupit naší malou dárkovou tašku. Je vyrobena z luxusního a udržitelného FSC papíru, ručně kompletovaná a má nádherný sametový povrch, černá 100% bavlněná držadla a luxusní černá saténová stuhu na zavazování. Luxusní zážitek při rozbalování dárku je zaručen!

Pokud máte rádi komplexní zážitek, doporučujeme stojan zakoupit rovnou i se zkumavkou s Kampotským pepřem vašeho výběru v našem novém, luxusním a maximálně udržitelném dárkovém balení.

Rozměry stojanu: D 8 cm V 10,5 cm H 5,5

POZOR: Zkumavky s pepřem nejsou součástí produktu, ale jsou k zakoupení zde: Zkumavky.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments