💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Set s espresso šálkem Golden Peppercorn, podšálkem a lžičkou

.pepper..field

Design. Umění. Pepř. Pro letošní Vánoce jsme si pro vás něco naprosto nádherného. Něco, co bude zdobit jen pár domovů. Edice nádobí Golden Peppercorn v sobě kombinuje nádhernou ruční práci přírodní keramiky a pocit luxusu. Je limitovaná 15 kusy měsíčně - každý kousek zdobí několik zlatých pepřových kuliček, každý je unikátní a kombinuje naši nekončící fantazii a citlivost. Zamilujte se a vdechněte život vašim novým designovým kouskům! Tento set obsahuje espresso šálek Golden Peppercorn, podšálek se zlatými pepřovými kuličkami a lžičku. Vše v luxusním matně černém provedení s lesklými zlatými prvky. číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: GOLDEN-SET-SALEK

Produkt již není v nabídce
Delivery methods
payments

Popis

Ve spolupráci s portugalskou umělkyní Marií Poirot, která ručně vyrábí unikátní keramické kousky pro fine dining restaurace celého světa včetně Casa De Carli, vznikla edice GOLDEN PEPPERCORN. Zlaté pepřové kuličky na ní vám budou připomínat i naše přírodní pepřové klenoty ve vaší kuchyni.

Tento set si nejlépe užijí milovníci kvalitních nápojů a minimalismu. Zahrnuje šálek Golden Peppercorn, podšálek a lžičku. Celá edice je více než limitovaná, každý měsíc zvládne naše designérka vyrobit pouhých cca 15 kusů. Unikátní ruční práce, která provází celou naší cestu za tím nejlepším pepřem na světě, je vlastní i tomuto luxusnímu kusu doplňků z edice Golden Peppercorn. Zde se snoubí organický produkt s pařížskou elegancí a minimalismem. Designové skvosty jako tyto najdete v těch nejlepších restauracích a hotelích jako je například Hilton nebo Casa de Carli. Jste připraveni svést se tímto luxusem a hýčkat své smysly i doma?

Opuštění zajetých pravidel. Láska a úcta k přířodě a k jejím nepravidelným tvarům. Černá elegance a zlatý unikát. Můžete si být jisti, že nikde na světě nenajdete stejný kus jako je ten váš.

Práce na těchto ručně tvarovaných skvostech je velmi dlouhá a náročná, proto jsme naši edici Golden Peppercorn nechali vyrobit v limitovaném počtu. Těšíme se, až si najde své pyšné majitele. Celá edice je vyrobena ručně z přírodní keramiky a není vhodná do myčky či mikrovlnné trouby.

Každý kousek keramiky je individuální svým tvarem, velikostí a umístěním pepřové kuličky, nikdy tak nenajdete dva stejné kusy!

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments