💸   Ochutnejte Kampotský pepř za 49 Kč|🎄  NEBESKÉ VÁNOCE |🚚  Doprava zdarma od 2 000 Kč

🎄  Nebeské Vánoce  🎄

Sada velkých zkumavek s Kampotským pepřem (3x75g) + Solný květ Fleur de Sel ve skleněné dóze 160g

Sada velkých skleněných zkumavek s Kampotským pepřem 3x75g společně se Solným květem Fleur de Sel 160g v originální dárkové krabičce. číst více

Kód produktu: SADA-ZKUMAVKY-SUL

Produkt již není v nabídce Odesíláme do 2 pracovních dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis

Sůl a pepř jsou základem kuchyňského vybavení snad ve všech koutech světa. Jen málokdo však nalezne tak kvalitní pepř a sůl, které se ukrývají v tomto dřevěném boxu. Velká 160 gramů vážící sklenice obsahuje dokonalý panenský solný květ z Kampotu, který jsme doplnili o tři zkumavky královské velikosti obsahující ten nejlepší pepř z Kampotu.

V první z nich se ukrývá černý pepř, též přezdívaný jako černé zlato Kampotu. Sluncem sušená tmavá zrna jsou neocenitelným pomocník při úpravě tmavého masa, přípravě omáček, polévek či těstovin.

Druhá zkumavka v sobě ukrývá bílý pepř, známý jako šampaňské mezi pepři, které zcela změní váš názor na chuť pepřových zrn. Bílý pepř přináší jemný, a přesto intenzivní chuťový zážitek, který se hodí ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem.

Poslední zkumavka nabízí rudou smršť těch nejexotičtějších pepřových chutí. Červený pepř se zcela vymyká všemu, co jste o chuti pepře doposud věděli. Uznejte, koho by napadlo, že se červený pepř výborně hodí do dezertů či míchaných drinků?

Pepřová zrna exportovaná na váš stůl pocházejí z produkce malých rodinných farem, které k pěstování pepře přistupují s poctivostí a tradičními postupy, které jsou v této oblasti využívány po stovky let. My od nich pepř vykupujeme za co nejférovějších podmínek. Zrna si v průběhu exportu procházejí několikanásobnou selekcí, která zaručuje, že se na váš stůl dostává ta nejautentičtější chuť a vůně z Kambodže.

Chuť i vůně jsou v tomto případě nesrovnatelné s klasickým pepřem, který je k dostání v supermarketech. Je výrazná, bohatá, a přesto delikátní a jemná. Navíc je pepř z Kampotu unikátem, který v klasickém obchodě rozhodně nenajdete.

Sůl v balení je solný květ získávaný opatrným ručním sběrem soli vykrystalizované na povrchu tzv. salin, tedy speciálních nádrží, ve kterých se může slunce nerušeně opírat do hladiny a svou silou vytahovat sůl z vodní náruče. Jedná se o dokonale čistou sůl, bez jakýchkoliv přísad či znečištění.

Tato sůl je získávána tradičními postupy, které se zde uplatňují po stovky let a díky kterým se na váš stůl dostává další autentický produkt, který vás přenese až do daleké Asie. Uvidíte, že s touto solí bude vaše jídlo chutnat zase o trochu exotičtěji.

Certifikáty Kampotského pepře

Trademark Chráněné zeměpisné označení Specifikace zeměpisného označení

Vše o certifikátech

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments