💸   Slevy 40 % .pepper..week|🔥  TOP Barevné mlýnky|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

💥  Slevy 40 % .pepper..week

Sada s mlýnkem z českého jasanu v dárkové krabičce (3x50g) - Výběr mlýnku: Hnědý

Ručně vyrobený český mlýnek na pepř z jasanového dřeva v originální dárkové krabičce se třemi druhy Kampotského pepře 3x50g. číst více

Kód produktu: SADA-JASAN-DOYPACK-MORENY

Produkt již není v nabídce Odesíláme do 2 pracovních dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis

Pepř sklízený v kambodžské oblasti Kampot je považován za jeden z nejlepších pepřů na světě. Proto k němu přistupujeme jako k malému klenotu, a dopřáváme mu to nejlepší balení a také ty nejlepší zákazníky. Ti se mohou do světa neuvěřitelných pepřových chutí vydat například prostřednictvím tří padesátigramových doypack sáčků, které v sobě ukrývají tři základní druhy pepře.

V prvním z nich naleznete černý pepř, též přezdívaný jako černé zlato Kampotu. Sluncem sušená tmavá zrna jsou neocenitelným pomocník při úpravě tmavého masa, přípravě omáček, polévek či těstovin.

Druhý sáček v sobě ukrývá bílý pepř, známý jako šampaňské mezi pepři, které zcela změní váš názor na chuť pepřových zrn. Bílý pepř přináší jemný, a přesto intenzivní chuťový zážitek, který se hodí ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem. Poslední sáček nabízí rudou smršť těch nejexotičtějších pepřových chutí. Červený pepř se zcela vymyká všemu, co jste o chuti pepře doposud věděli. Uznejte, koho by napadlo, že se červený pepř výborně hodí do dezertů či míchaných drinků?

Abyste si mohli obsah sáčků vychutnat skutečně naplno, je součástí dárkového dřevěného boxu také mlýnek vybavený precizním dánským mletým mechanismem CrushGrind®. Ten si poradí s jakýmkoliv z oněch tří pepřů, a navíc vám umožní zvolit, zda chcete pepř mlít na větší fragmenty, a tím nechat vyniknout jeho chuť a vůni, nebo jej namelete najemno, abyste podpořili jeho přirozenou štiplavost.

Mlýnky vyrábíme ručně, z českého masivu jasanového dřeva, které vyniká svou houževnatostí a také nádhernou kresbou. Mlýnek vám perfektně padne do ruky a stane se jedním z vašich nejlepších přátel v kuchyni. Jeho velikost je 20cm.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments