Sada Kampotský pepř ve zkumavce 75g + Solný květ Fleur de Sel ve skleněné dóze 160g - Barva zkumavky: ⚫ Černý Kampotský pepř

Kampotský pepř ve skleněné zkumavce podle vlastního výběru 75g společně se Solným květem Fleur de Sel 160g v originální dárkové krabičce. číst více

Kód produktu: SADA-ZKUMAVKA-SUL-CERNY

Produkt již není v nabídce Odesíláme do 2 pracovních dní 🚀
Delivery methods
payments

Popis

Milujete vůně a chutě dálek a chcete si je dopřávat nejen na dovolené? V tom případě je přesně pro vás určen náš dárkový dřevěný box, ve kterém naleznete chefsize zkumavku naplněnou 75 gramy toho nejlepšího pepře na světě a také 160 gramů pravého solného květu sbíraného na kampotských salinách.

Díky tomu se do vaší kuchyně dostane kus opravdové Kambodži, který vás bude s každým jídlem přenášet pod horké kambodžské slunce, ukryté v každé pepřové kuličce. Je jen na vás, zda dáte přednost pepři černému, který je též přezdívaný jako černé zlato Kampotu. Sluncem sušená tmavá zrna jsou neocenitelným pomocník při úpravě tmavého masa, přípravě omáček, polévek či těstovin.

Nebo se vaším favoritem stane bílý pepř, známý jako šampaňské mezi pepři, které zcela změní váš názor na chuť pepřových zrn. Bílý pepř přináší jemný, a přesto intenzivní chuťový zážitek, který se hodí ke světlému masu a pokrmům se smetanovým základem.

Vydat se však můžete také vstříc rudé smršti těch nejexotičtějších pepřových chutí. Červený pepř se zcela vymyká všemu, co jste o chuti pepře doposud věděli. Uznejte, koho by napadlo, že se červený pepř výborně hodí do dezertů či míchaných drinků?

Klid do duše vám přinese sůl, která díky slunci krystalizuje na povrchu kampotských salin. Z nich je tradiční metodou opatrně sbírána a exportována na váš stůl, kam přináší svou jemnost a kousek průzračných slaných vod Kambodži.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments