💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Kolekce luxusních čokoládových pepřových nugátů v dárkové krabičce

.pepper..field

☑️ 4 druhy českých nugátů se 3 druhy Kampotského pepře a 2 druhy Kampotské soli
☑️ Ruční výroba a unikátní chutě od talentovaného cukrářského mistra Vlada Ryasnyyho
☑️ Nugáty jsou bez lepku a umělých přísad, pouze z kvalitních surovin
☑️ Baleno v luxusní dárkové krabičce s mašlí a příběhem uvnitř
☑️ Od Vlada Ryasnyyho z Sugarlife - českých cukrářů a držitelů ocenění GREAT TASTE
☑️ Členové Asociace kuchařů a cukrářů AKC ČR
☑️ Váha jednoho nugátu je 23g, krabička obsahuje 9 nugátů a váží 207g číst více

Výrobce: .pepper..field Kód produktu: PEPPER-NOUGAT-X9

499 Kč s DPH
V letních měsících nedostupné - Naskladníme opět při chladnějším počasí.
Sledovat dostupnost

O projektu .pepper..field

Projekt .pepper..field jsme odstartovali v roce 2018 a od té doby je Kambodža naším druhým domovem. Díky 100% fair trade výkupu pepře zajišťujeme v oblasti ekonomický růst a soběstačnost i technologický rozvoj.

Díky velkému rozvojovému dopadu projektu na Kambodžu nám věří a podporuje nás i Česká rozvojová agentura. V současnosti pomáháme více než 200 farmářským rodinám žít kvalitní život. U nás jsme hrdí členové Asociace společenské odpovědnosti (CSR) a naplňujeme Cíle udržitelného rozvoje stanovené OSN. Za naši práci jsme byli v roce 2021 oceněni 2. místem v kategorii Byznys v Cenách SDG.

To, že dovážíme opravdu kvalitní surovinu potvrzuje i ocenění Great Taste, na které dosáhli hned dva naše pepře, z nichž jeden obsadil to nejvyšší 3-hvězdné místo.

Podařilo se nám propojit chuť pepře, konání dobra v Kambodži a vám přinést autenticitu našeho projektu ve formě luxusních dárků, které pomáhají.

Doprava

Doprava do Zásilkovny zdarma při nákupu nad 1 500 Kč.

Zásilkovna

69 Kč

PPL

119 Kč

GLS

119 Kč

DPD

119 Kč

Platba

Platební karta

Zdarma

Platba při převzetí

Zdarma

Google Pay

Zdarma

Apple Pay

Zdarma

PayPal

Zdarma

V portfoliu našich produktů najdete celou řadu čokoládových delikates, tentokráte jsme však stvořili něco, co s hrdostí nazýváme i poctu českému cukrářství. Vytvořili jsme čtyři druhy dokonalých nugátů, kdy každý přináší nejen rozdílný chuťový profil, ale také zcela jinak pojatou kombinaci Kampotského pepře a soli. Navíc v překrásné dárkové krabičce, uvnitř které nechybí popis jednotlivých nugátů i příběh vzniku .pepper..nougats. A to vše díky talentovanému členovi Asociace kuchařů a cukrářů AKC ČR - Vladu Ryasnyym, který Česko oslňuje svými dezerty již od svých 12 let. Právě ten sestavil jedinečnou kolekci pro .pepper..field, kterou si zamilujete vy i obdarovaní!

Mandlový marcipán s pistáciemi obsahuje bílý Kampotský pepř a solný květ z Kampotu
Arašídový nugát zdobí solné pyramidy z Kampotu a červený Kampotský pepř
Pekanový nugát má v sobě jemný bílý Kampotský pepř a sílu solných pyramid
Kokosový nugát obsahuje černý Kampotský pepř a chutná jako české Vánoce

O Sugarlife

Selekci luxusních pepřových nugátů bez lepku pro nás ručně a s láskou vyrobil Vlad Ryasnyy z Sugarlife. Vlad je cukrářem od svých 12 let a nyní oslňuje Česko svými dezerty, které se pravidelně objevují ve Forbes a získávají ocenění Great Taste.

Kampotský pepř

Jednotlivé druhy Kampotského pepře se od sebe liší svou chutí i vůní, které u pepře kupovaného v běžných supermarketech sotva najdete:

Vzácný červený pepř je explozí ovocných tónů s jemnější palčivostí. Zprvu dominují tóny růže a šípkového plodu, které následně přecházejí do sušených třešní. Po dvou až třech minutách se začnou rozvíjet charakterističtější vůně pro Kampotský pepř, jako jsou citrusové plody, sušené mandarinky a zemitější kůrka kváskového chleba.

Bílý pepř je jemným, avšak stále peprným pohlazením chuťových pohárků. Po jeho namletí se rozvinou vůně kafru, šalvěje a cedrového dřeva, doprovázené jemným aroma muškátového květu, grapefruitů a dalších citrusů. Po několika minutách v ústech můžete ucítit tóny muškátového oříšku, květu tymiánu a meduňky podložené aroma cedru a černého čaje.

Černý pepř po namletí uvolňuje tóny eukalyptu, kafru a tymiánu doprovázené vůní limetkové kůry. Ty se postupně přelévají do přímořského aroma s rozvíjejícími se ovocnými tóny. Dominantní je aroma broskve a nektarinky, které doprovází vůně borovice a zemité tóny kambodžské horské půdy plné minerálů.

Složení

Kokos s černým Kampotským pepřem:
hořká čokoláda 55% (kakaové máslo, cukr, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kokos (27,9%), řepkový olej, černý Kampotský pepř (1%)

Mandlový marcipán s pistáciemi s bílým Kampotským pepřem:
mandlový marcipán (cukr, mandle), bílá čokoláda (kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), pistácie (26 %), mandle (9 %), bílý Kampotský pepř (0,9%), solný květ z Kampotu.

Arašíd se solnými pyramidami z Kampotu a červeným Kampotským pepřem:
blond čokoláda (kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, laktóza, sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, sójový lecitin, karamelizovaný cukr, přírodní vanilkové aroma, sůl), arašíd (30,7 %), karamelizované arašídy (cukr, arašíd), solné vločky (1,3%), červený Kampotský pepř (1%), solné pyramidy z Kampotu.

Pekanový ořech se solnými pyramidami z Kampotu a bílým Kampotským pepřem:
blond čokoláda (kakaové máslo, cukr, sušené plnotučné mléko, laktóza, sušená syrovátka, sušené odstředěné mléko, sójový lecitin, karamelizovaný cukr, přírodní vanilkové aroma, sůl), pekanové ořechy (30,8%), karamelizované pekanové ořechy (pekanový ořech, cukr), bílý Kampotský pepř (0,9%), solné pyramidy z Kampotu (0,8 %).
Vyrobeno v ČR GSshop solution s.r.o. Pražská 1 Blansko 67801, IČ:0524461.
Skladujte v temnu při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovávejte v pokojové teplotě a spotřebujte do dvou týdnů od otevření.
Výrobek neobsahuje lepek ani umělé přísady.
Min trvanlivost do konce července 2024

Váha jednoho nugátu je 23g, celá krabička obsahuje 9 nugátů a váží 207g.

Použití

Ideální volba v momentě, kdy chcete někomu darovat něco opravdu jedinečného. Případně si můžete tento malý poklad v recyklované krabičce nechat jen pro sebe a vychutnat si neuvěřitelnou hru chutí ve vlastních ústech.

Balení

Ta nejlepší čokoládová delikatesa si zaslouží to nejlepší balení. Proto nugáty balíme do na míru vytvořeného boxu z recyklovaného kartonu (rozměr 13 x 13 x 4,5cm), který je luxusním dílem od pana architekta Beránka, který nám jej ručně lepí a vyrábí ve své dílně v unikátní designérský kousek.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments