💸   Kampotský pepř za 99 Kč|🔥  Grilování 2024|🚚  Zdarma do Zásilkovny od 1 500 Kč

🔥  Grilovací sezóna 2024

Upgrade - kuchařka Made by Kristina

☑️ kuchařka s originálním konceptem
☑️ propojení tradičních znalostí babičky s inovativním přístupem vnučky
☑️ 91 česko-slovenských receptů
☑️ vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé amatérské kuchaře
☑️ recepty pracují s lokálně dostupnými surovinami
☑️ uloženo do dárkového balení s nákupní taškou číst více

Kód produktu: KRISTINA-UPGRADE

599 Kč s DPH
Delivery methods
payments

Popis

O Kristíně Nemčkové

Kristína je fenomenální kuchařka, která se v roce 2019 stala světově nejmladším vítězem soutěže MasterChef, zároveň je však i nadšená cestovatelka a skvělý člověk. V roce 2022 si nenechala ujít návštěvu Kambodži, kde se také setkala s našimi pěstiteli pepře v tamní provincii Kampot.. Chvíli s nimi žila, učila se první a poslední o pěstování Kampotského pepře a zúčastnila se také našeho fair trade výkupu úrody farmářů. Díky tomu mohla transparentně reportovat, jak projekt .pepper..field v Kambodži pomáhá, a to nejen svým férovým přístupem k obchodu, ale i skrze další dobročinné aktivity. Zároveň své fanoušky na sociálních sítích seznamuje s tím, jak Kampotský pepř využívat přímo v kuchyni, kde najde své místo i její unikátní kuchařka #UPGRADE.

O kuchařce

#UPGRADE je kuchařská kniha plná tradičních česko-slovenských receptů a jejich inovovaných verzí. Kristína tuto knihu ráda označuje za rodinný projekt, na jehož tvorbě se podílela celá její rodina, především pak její babička Pavlína. Ta stála za přípravou klasických receptů česko-slovenské kuchyně, kdy nechybí například tradiční halušky, krémová svíčková, nebo ty nejlepší nadýchané buchty.

Kristína se postarala o vytvoření inovovaných verzí těchto tradičních pokrmů, z čehož také vyšel název kuchařky #UPGRADE z anglického slůvka pro vylepšení. Kuchařka je psaná tak, aby pomohla nováčkům v kuchyni více pronikat do tajů kuchařského řemesla, zároveň však i pokročilejším nabízí na každé své straně možnost čerpat inspiraci a vařit skutečně inovativně.

Co kniha přináší

Na 264 stranách naleznete 91 receptů. 40 babiččiných receptů, mezi kterými nechybí například svíčková na smetaně nebo pirohy. 39 „upgrade“ inovovaných verzí těchto tradičních receptů. A nechybí ani 12 základních receptů jako vývar, domácí máslo nebo jíška.

Kuchařka k vám dorazí zabalená v bavlněné nákupní tašce a v černé dárkové krabičce.

100 % přírodní

Certifikovaný pepř osobně vykupujeme za fér ceny u našich farmářů v Kambodži.

Ručně kontrolovaný

V ČR kuličku po kuličce znovu kontrolujeme a balíme do nejkvalitnějších obalů.

S cílem dělat dobro

Část ze zisku se vrací zpátky do Kambodže, které se snažíme pomáhat různými způsoby.

Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Kampotskypepr.cz

Osobní vzkaz
Již při prvním nákupu jsem měl moc fajn pocit z osobního přístupu obchodu. Zboží bylo velmi kvalitní, kvalitně a vkusně zabaleno a osobní vzkaz od Janičky, která zboží balila vše vyladil k dokonalosti. Totéž u dalšího nákupu. Velmi doporučuji!

Miroslav

Neuvěřitelně rychle dodáno
Velmi rychlé jednání a dodání. Poděkování napsané na krabici bylo krásné. Opravdu osobní. Nemám co bych chtěla vytknout. Vše neuvěřitelně rychle dodáno. Člověk má pocit, že jim záleží na lidech. Děkuji

Dejna

Jiný pepř nepoužívám
Na tenhle obchod si nikdo nemůže ztěžovat. Vše je v pořádku. Již žádný jiný pepř nepoužívám a kdo ho zkusí, jiný už nechce, jsem moc ráda, že jsem vás objevila!!

Hana
Delivery methods
payments